15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +39
15 ppt ?

Trudno jest zrozumieć Żydów. (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trudno jest zrozumieć Żydów.

Napisał(a): ~polityk -

Zastanawiam się niekiedy jak można zrozumieć Żydów, bo jeżeli Żydzi chcą z innymi żyć w pokoju, to nie powinni oskarżać i atakować ludzi o czyny, w których nie brali oni udziału. Jeżeli Żydzi brali udział w zagładzie swojego na rodu bo im pozwala na to ich prawo, to nie mogą oni oskarżać Polaków, za czyny których oni dopuścili się podczas wojny. Żydzi uważają, że mogło więcej zginąć Polaków ratując Żydów, bo ich prawo mówi, że życie Żyda jest cenne i goje powinni za niego ginąć, nasze zaś prawo jednak jest inne, że społeczeństwo walczy w obronie swojego narodu. Dlatego Żydzi są zaskoczeni, bo oni myśleli, że goje będą oddawać życie za Żydów, Polacy zaś zamiast oddawać swoje życie za Żydów walczyli o swoją ojczyznę walczyli o naród, aby obronić go podczas wojny.
INTERIA.PL

Re: Trudno jest zrozumieć Żydów.

Napisał(a): ~gośc -

Prawo żydów w ogóle jest niezrozumiale, mówi ze żyd może poświęcić np; 20 Żydów zabijając ich aby 20 innych uratować albo swoje życie, nasze prawo zaś mówi że trzeba walczyć i bronić wszystkich nikogo nie zabijając.

Re: Trudno jest zrozumieć Żydów.

Napisał(a): ~gość -

Żydowskie prawo jest śmieszne, tak jak bym przyszedł do Niemców i powiedział zabijcie sobie 30 Polaków ale darujcie mi życie, oni mówią dobrze zabij ich i jesteś wolny. Przecież człowiek staje się wtedy takim samym zbrodniarzem jak Niemcy, kiedy tak postępuje.

Re: Trudno jest zrozumieć Żydów.

Napisał(a): ~Gość -

Trzeba było negocjować z USA jak się wysyłało naszych żołnierzy do Kosowa, Iraku
jak kupowaliśmy F-16 przypilnować swoich interesów.
Rządzący wtedy obecnie publicznie występują krytykują a co zrobili - cały czas żarli nasz chleb.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trudno jest zrozumieć Żydów.