21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~One -

Szukając dobrej szkoły średniej jak najbardziej warto kierować się możliwościami, podejściem nauczycieli oraz przygotowaniem do egzaminów maturalnych oraz egzaminów zawodowych. Na pewno powinniście w Łodzi sprawdzić liceum ogólnokształcące oraz technikum Cosinus, ponieważ otworzyli je w systemie dziennym i mają takie kierunki jak medyczno-kosmetyczny, ekonomiczno-menadżerski, dziennikarsko-prawny a w technikum Programista, Informatyk, Turystyka itp. Dlatego jak coś Cię zainteresuje to na pewno lepiej będzie dokładnie się temu przyjrzeć. Poza tym swoim uczniom zapewniają darmowe zeszyty, podręczniki, karnety sportowe oraz tablety.

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Leno -

To całkiem ciekawa opcja, na pewno sprawdzę co tam dokładnie przygotowali w zakresie oferty edukacyjnej, ale również całej organizacji, bo jest to bardzo ważne aby też dzieci dobrze przygotowały się do matury i w technikum egzaminów zawodowych. W Cosinus raczej odpowiednio ich przygotuja i do tego dopilnują :)

Reklama

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Redi -

No to mnie zaskoczyliście, czyli jednak Cosinus oprócz kierunków policealnych, liceum zaocznego i studiów teraz wprowadził dzienne liceum i technikum na bardzo fajnie zapowiadających się kierunkach. Trzeba wziąć pod uwagę!

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Hella -

Podzielam opinię, że wybór dobrej szkoły średniej to dla dziecka duże wyzwanie w życiu, dlatego dobrze jeśli będziecie ich wspierali w podjęciu tej decyzji i możecie im w odpowiednim ukierunkowaniu. Cosinus tutaj wychodzi z propozycjami profili które mogą jeśli się postarasz przynieść bardzo dobre stanowiska, możliwość rozwoju i fajne zarobki.

Reklama

Reklama

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Sonia -

Mój brat chodzi do Cosinusa w Łodzi, zdalne zajęcia nigdy mu nie nawaliły a wiadomo, że to teraz ważna kwestia, sprzed pandemii też bardzo chwalił sobie szkołe.A ja sama sie zastanawiam żeby podjąć tam nauke w policealnej
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi