Odpowiadasz na:
Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

~Talla
Temat dodał(a):
~Talla -
Hej, Zastanawiam się jaką szkołę średnią w Łodzi wybrać, pod uwagę biorę zarówno liceum, jak i technikum. Macie może dla mnie jakieś swoje spostrzeżenia i czy jesteście zadowoleni z wyboru?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Dagmara -

Ja z targów w Łodzi, wybrałam cosinusa i jak dla mnie mieli najlepszą ofertę i jako jedyni takie profile.

Napisał(a): ~Laura -

W cosinusie jest bardzo dobra szkoła średnia, małe klasy a przy tym wyrozumiali nauczyciele.

Reklama

Napisał(a): ~Julia -

Z własnego doświadczenia wiem, że cosinus to najlepsze rozwiązanie, małe klasy, super nauczyciele.

Napisał(a): ~Agnieszka -

Spróbuj w cosinusie, ja jestem po policealnej ale jeśli chodzi o całokształt szkoły, bardzo bardzo fajna.

Reklama