Odpowiadasz na:
Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

~Talla
Temat dodał(a):
~Talla -
Hej, Zastanawiam się jaką szkołę średnią w Łodzi wybrać, pod uwagę biorę zarówno liceum, jak i technikum. Macie może dla mnie jakieś swoje spostrzeżenia i czy jesteście zadowoleni z wyboru?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Redi -

No to mnie zaskoczyliście, czyli jednak Cosinus oprócz kierunków policealnych, liceum zaocznego i studiów teraz wprowadził dzienne liceum i technikum na bardzo fajnie zapowiadających się kierunkach. Trzeba wziąć pod uwagę!

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Leno -

To całkiem ciekawa opcja, na pewno sprawdzę co tam dokładnie przygotowali w zakresie oferty edukacyjnej, ale również całej organizacji, bo jest to bardzo ważne aby też dzieci dobrze przygotowały się do matury i w technikum egzaminów zawodowych. W Cosinus raczej odpowiednio ich przygotuja i do tego dopilnują :)

Reklama

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~One -

Szukając dobrej szkoły średniej jak najbardziej warto kierować się możliwościami, podejściem nauczycieli oraz przygotowaniem do egzaminów maturalnych oraz egzaminów zawodowych. Na pewno powinniście w Łodzi sprawdzić liceum ogólnokształcące oraz technikum Cosinus, ponieważ otworzyli je w systemie dziennym i mają takie kierunki jak medyczno-kosmetyczny, ekonomiczno-menadżerski, dziennikarsko-prawny a w technikum Programista, Informatyk, Turystyka itp. Dlatego jak coś Cię zainteresuje to na pewno lepiej będzie dokładnie się temu przyjrzeć. Poza tym swoim uczniom zapewniają darmowe zeszyty, podręczniki, karnety sportowe oraz tablety.

Re: Trudny wybór szkoła średnia w Łodzi

Napisał(a): ~Talla -

Hej,
Zastanawiam się jaką szkołę średnią w Łodzi wybrać, pod uwagę biorę zarówno liceum, jak i technikum. Macie może dla mnie jakieś swoje spostrzeżenia i czy jesteście zadowoleni z wyboru?

Reklama