Komentarze (287)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~koliberek -

Miał rację Winston Churchill, gdy mówił: „Niemców ma się albo pod butem, albo na gardle”. Miał też rację, gdy zalecał: „Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny”.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Q -

Dla Trumpa America first, dla przywodcow Europejskich Islam
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~MYSLACY -

Popieram TRUMPA , ALE WTEDY SAMOCHODY STANIEJĄ U NAS , NAWET MOŻNE JESZCZE RZAD BĘDZIE CHCIAŁ DOPŁACAĆ DO NOWYCH SAMOCHODÓW JAK W NIEMCZECH
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~hmm hm hm -

Potega Stanow Zjednoczonych zostala zbudowana na izolacjonalizmie (samowystarczalnosci). Naromiast potega niemiec jest oparta na eksporcie. USA wsadzily niemcy na wysokiego konia i jednym ruchem reki moga go z niego zrzucic.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~satyryk -

NIemcy i cała UE zrobiły z Chin i całej Azji/-Wietnam -Addidas /oboz pracy a teraz chca zawrócic lawinę Azja sama musi konsumowac swoje produkty a UE I USA swoje. Czy tak trudno wam/ politykom /pomyslec logicznie...strusia polityka zabawna medialnie. media to kabaret na zywo. kazdy temat jak z wariatkowa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~a. -

Protekcjonistyczna polityka Trumpa? Zaraz, zaraz... Trump mówi, żeby było pół na pół, Europa krzyczy, ze ma być sprawiedliwie. Dobre. Gdzie ja to słyszałem: "żeby było tak jak było"?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~satyryk -

Export musi byc limitowany. Ruski szlaban na gaz arabowie takze,Swiat rozwija sie dzieki temu nierownomiernie ze szkoda dla wszystkich. Malutka japonia potega gospodarcza jakies Katary monopolistami w handlu gazem skroplonym.Zyskuja na exporcie jednie prywatni wlascieciele a LUD biedny.USA ,Rosja limit militarny reszta limity exportowe wg liczby ludnosci i potencjału.Pierwsze sankcje obejma Mcdonalda oraz Coca cole.-znosze licencje na zywnosc.samochody i produkty techniczne w elektronice farmacji..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Versjan -

na co nałoży cła komisja europejska ? na GPS, na Windows, na iPhone, na MacOS, na Androida, na Adobe, na Google itd ? I co zastąpi GPS tym ruskim system ? Trochę powagi tylko od kogo wymagać, od bojownika demokracji tiemmermans czy różowego nosa żankloda ?
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~Maximus -

Zwiekszyc handel z Chinami, zwiekszyc cla na towary z USA i wprowadzic wizy do UE. Trampek przyniesie w zebach list z przeprosinami. To by bylo przebicie jego wszystkich kart. Jeszcze opodatkowac amerykanskie banki w EU.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Po -

Jak ja do kazdego mowilem teraz polska to balcerowicz I inni tlumaczyli ze many przestazaly przemysl, a armia to przezyte bo pln sie liczy. Teraz zawsze ruscy I usa ma amie bez wzgledu ma pkb. Jak by po dbalo o nie robrohenie t mielibysmy spoke koncerny zbojeniowe ffabryki ikazdy by sie w miare z jaki liczy. Za to teraz slyniemy ze sprzedazy cebuli palette drewnianych do marketow I wciskajacego pseudo nauke o milosci kolache rydzyka reprezentujecego watykanska Rachel stand bo napewno nie polska
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz