9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Truskawki (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Truskawki

Napisał(a): Gość -

Jakubku,co innego gdy ktoś pyta o rzecz nie do znalezienia w opcji "szukaj przepisu",wówczas jest to w pełni uzasadnione.
Jest co najmniej 25 stron o truskawkach...
Moja "dorada" jest taka-podlej truskawki łagodnym winem,posyp lekko cukrem,schłódź,niech się smaki przegryzą.Podobny przepis był niedawno na głównej stronie.:)

Myślę,że świeże truskawki miksowane z jogurtem lub kefirem,Nie dawno ten przepis był na stronie startowej.Niebo w gębie.
Odnośnie całej dyskusji,myślę,że kucharce 321 chodziło o wymianę poglądów nie uszczypliwości.O tym,że jest mnóstwo przepisów na smakerze każdy wie,ale po to mamy forum,by pogadać prawda biancoroosa i tapeciara,czy może się mylę?

A ja przyznam, że dziwią mnie zapytania o przepisy, które łatwo można znaleźć przez wyszukiwarkę. Może kogoś urażę, ale odbieram to jako lenistwo i wygodnictwo. Forum to dla mnie miejsce porad i poszukiwań nietypowych przepisów albo zdobycia przepisu nie do odnalezienia przez wyszukiwarkę (która jest FATALNA)
Wpisałam w wyszukiwarkę "deser truskawkowy" i ukazało się 20 fajnych przepisów, czego chcieć więcej ?

Z gorszej jakości truskawek zawsze można zrobić mus z samych owoców lub z dodatkiem np jogurtu,kefiru.

Kacper i T -a Wy dwaj to co -przykłady dwóch najbardziej niezłośliwych osobników na Smakerze? Gdzie Wasze cudne merytoryczne porady na temat? Błąkacie się po wątkach patrząc jak by tu komu dogryźć. I mam wrażenie, że zazdrościcie "kółeczku" dobrej komitywy:)
« Wróć do tematów