431
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi149
  • Ocen na +56
431 ppt ?

Trwa nieprawdopodobna batalia sondażowa (150)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trwa nieprawdopodobna batalia sondażowa

Napisał(a): uni -

Trwa nieprawdopodobna batalia sondażowa? Portal wPolityce.pl zlecił pracowni Social Changes przeprowadzenie badania. Ankietowanych spytano o „Na które ugrupowanie polityczne oddałaby Pani / oddałby Pan głos, gdyby wybory do polskiego parlamentu odbywały się w najbliższą niedzielę?”. Ta ankieta zawiera wyłącznie odpowiedzi osób zdecydowanych. Wyniki prezentują się następująco: Zjednoczona Prawica – 39 proc. (gorzej o 2 pkt proc.), Koalicja Obywatelska – 25 proc. (lepiej o 2 proc.), Polska 2050 – 13 proc. (bez zmian), Konfederacja – 10 proc., Lewica – 8 proc. Pozostałe partie uzyskały jednoprocentowe poparcie.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Trwa nieprawdopodobna batalia sondażowa

Napisał(a): ~rubi -

~Polkaprawdziwa Zamilcz stary czerwony ubeku albo jego resortowy bachorze!!!Zjednoczona Prawica i PIS to głos prawdziwych Polaków,ciężko pracujących na kredyty Ryżego oszusta i jego POpranych kolesi...
Ty jakiś sprawny umysłowo inaczej jesteś?!

Reklama

Napisał(a): ~POL AK -

[cytat kogo=~Polkaprawdziwa]Zamilcz stary czerwony ubeku albo jego resortowy bachorze!!!Zjednoczona Prawica i PIS to głos prawdziwych Polaków,ciężko pracujących na kredyty Ryżego oszusta i jego POpranych kolesi...[/cytat

Wszyscy UBecy i ich rodziny są w PIS :). Lepiej siedź w tym swoim Izraelu i nie wyPISuj bredni na polskich forach , ty mój Polaku z pejsami. Jak pisze nieprawdę to naPISz jakich to bohaterskich czynów w obronie Polski dokonali : Jarosław Kaczyński , Mateusz Morawiecki , Andrzej Duda , Zbigniew Ziobro , Kryże , Kurski , Piotrowicz , Przyłębska i jej mąż donosiciel UB. Wszyscy mieli ojców i dziadków w PZPR , którzy służyli sowietom.

Reklama

Napisał(a): ~qazz -

Tutaj przez cenzurę nie przebije się się rzetelny, obiektywny komentarz. Tu preferowane są wydzieliny grzywo-podobne, opluwające Polskę i Polaków. Wsparcie dla wrogów rodziny, rządu, kościoła jest tutaj stałe. Antypolskość jak w Onecie. V kolumna.

Napisał(a): Ewa -

Ja ciężko pracuję całe życie prowadzę firmę z mężem od 30 latzatrudniam 20 osób i tyle co mi PIS kradnie i zabiera podatkami to nigdy nie było -mogę ciężko zarobione pieniądze rozdają tym co nie pracują aby kupić ich głosy

Napisał(a): ~Gajowy -

Kaczyńskiemu trzeba było poprawić humor, bo od kilku dni jakiś zły, i dlatego ten sondaż na zamówienie, tak dla hecy, by szef poczuł się lepiej:-))))
Tylko głupiec wierzy w te sondaże:-)))) Ale jak widać, niektórzy w nie "święcie" wierzą:-))))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trwa nieprawdopodobna batalia sondażowa