18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń431
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Trzaskowski gotowy na wcześniejsze wybory? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trzaskowski gotowy na wcześniejsze wybory?

Napisał(a): uni -

Rafał Trzaskowski wypowiedział się w „Gościu Wydarzeń”. Odniósł się do napiętej sytuacji, panującej w Zjednoczonej Prawicy. Podkreślał przy tym, że nie wyczekuje na kolejne kroki podejmowane przez Jarosława Kaczyńskiego. Dodał jednak, że przygotowanie licznych scenariuszy, co do ewentualnych wydarzeń, jest powinnością opozycji.

Jestem absolutnie przekonany o tym, że w momencie kiedy taka data przyspieszonych wyborów byłaby ogłoszona, to na pewno skłoni nas do szybszej współpracy, do ustalenia, mam nadzieję, wspólnej listy i wtedy cały scenariusz polityczny przyspieszy
- zapewniał prezydent Warszawy.
INTERIA.PL

Re: Trzaskowski gotowy na wcześniejsze wybory?

Napisał(a): olacda -

Trzaskowski największy kłamca i bajerant. Pamiętamy, że:
donosiłeś na naszą kochaną Polskę
byłeś przeciwko 500+
głosowałeś, żeby kobiety pracowały 7 lat dłużej
młodych patriotów nazywałeś faszystami
wiedziałeś o dzikiej reprywatyzacji
za twoją zgodą profanowano mszę świętą i Matkę Boską
jak wybuchła pandemia uciekłeś na L4

Reklama

Napisał(a): ~zxc -

Niech lepiej naprawi wyciek g*wna do Wisły, bo jak na razie tylko tylko dzieki rządowi PiS ekstrementy tego pajaca nie zanieczyszczają rzeki. Nie wiem jak takiego pajaca można było wybrac na prezydenta, czy warszawiacy nie mają rozumu?

Napisał(a): ~PISEK -

olacda Trzaskowski największy kłamca i bajerant. Pamiętamy, że:
byłeś przeciwko 500+
A my PiS pragniemy państwa wyznaniowego. Ukrywania fizycznych doznań cielesnych na naszych kochanych dzieciach. Pragniemy ukrywania naszych kochanych biskupów, którzy ukrywali przez wieki naszych kochanych księży pedofilów. Pragniemy ukrywania gwałtów księży na zakonnicach. To nic, że kradniemy i że są ciągłe afery, bo my jesteśmy katolikami i nam się należy za ciężką pracę. Nam się należy władza i oligarchia. To nic, że niemal codziennie są afery finansowe, a nasi oligarchowie przejęli Polskę, bo się im ta Polska makeżeła, jak Kim Dzongiwi Korea. Pragniemy dobrobytu dla naszych PiSowskich rodzin. Pragniemy oligarchii i króla Jarosława Kaczyńskiego. Pragniemy całować nasz ukochany kler po rączkach i bawić się u Rydzyka za rączki w kółeczku. A na to wszystko ma zarobić ateista i lewak. A my jesteśmy lepsi, bo wierzymy w Boga i całe życie z niego kpimy, spowiadamy się i grzeszymy. Tego pragnę poinformować też ja Olacda, za trzynastkę, która dostałam wczoraj.

Większych złodziei, kręraczy, oszustów i hipokrytów nie ma nigdzie na świecie, tylko w PiS.

Reklama

Napisał(a): ~Pisuary -

~zxc Niech lepiej naprawi wyciek g*wna do Wisły, bo jak na razie tylko tylko dzieki rządowi PiS ekstrementy tego pajaca nie zanieczyszczają rzeki. Nie wiem jak takiego pajaca można było wybrac na prezydenta, czy warszawiacy nie mają rozumu?
Jak będzie prostaku PiS hydraulikiem, to będzie naprawiał. Jutro u mnie Kaczyński ma naprawiać kran. Te eksperymenty są dziełem Lecha Kaczyńskiego, który podjął decyzję o remoncie tej oczyszczalni. Następnie władze nie nie zmieniły tego głupawego planu PiSingu. Modernizacja okazała się klęską. Zanim zaczniesz pluć PiSiorze, to poczytaj wcześniej historię tej oczyszczalni.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~PISEK
byłeś przeciwko 500+
A my PiS pragniemy państwa wyznaniowego. Ukrywania fizycznych doznań cielesnych na naszych kochanych dzieciach. Pragniemy ukrywania naszych kochanych biskupów, którzy ukrywali przez wieki naszych kochanych księży pedofilów. Pragniemy ukrywania gwałtów księży na zakonnicach. To nic, że kradniemy i że są ciągłe afery, bo my jesteśmy katolikami i nam się należy za ciężką pracę. Nam się należy władza i oligarchia. To nic, że niemal codziennie są afery finansowe, a nasi oligarchowie przejęli Polskę, bo się im ta Polska makeżeła, jak Kim Dzongiwi Korea. Pragniemy dobrobytu dla naszych PiSowskich rodzin. Pragniemy oligarchii i króla Jarosława Kaczyńskiego. Pragniemy całować nasz ukochany kler po rączkach i bawić się u Rydzyka za rączki w kółeczku. A na to wszystko ma zarobić ateista i lewak. A my jesteśmy lepsi, bo wierzymy w Boga i całe życie z niego kpimy, spowiadamy się i grzeszymy. Tego pragnę poinformować też ja Olacda, za trzynastkę, która dostałam wczoraj.

Większych złodziei, kręraczy, oszustów i hipokrytów nie ma nigdzie na świecie, tylko w PiS.
Co to jest makeżeła ? Translator ci źle tłumaczy czy już całkiem na łeb ci padło bucu ?

Napisał(a): ireneo -

~gość
~PISEK
byłeś przeciwko 500+

Co to jest makeżeła ? Translator ci źle tłumaczy czy już całkiem na łeb ci padło bucu ?
W podobnych przypadkach literówek (translator nie ma tu nic do roboty) próbuj dojść kontekstem. W tym przypadku
- bo się im ta Polska makeżeła - nie sposób inaczej zrozumieć zwrotu jak - należała. Pisał ze smsrtfonu, który nie podkreśla terminów " wadliwych". Ty masz zapewne podkreślony na ekranie PCeta. Poćwicz, to dobry trening szarych komórek. Tu akurat łatwo. Bywa, że trzeba popatrzeć na sąsiedztwo.liter na klawiaturze. Gorzej kiedy "słownik" wrzuci coś wedle swego widzimisię. Też da się radę, kontekstowo.

Napisał(a): ~łże PO -

~Pisuary
~zxc Niech lepiej naprawi wyciek g*wna do Wisły, bo jak na razie tylko tylko dzieki rządowi PiS ekstrementy tego pajaca nie zanieczyszczają rzeki. Nie wiem jak takiego pajaca można było wybrac na prezydenta, czy warszawiacy nie mają rozumu?
Jak będzie prostaku PiS hydraulikiem, to będzie naprawiał. Jutro u mnie Kaczyński ma naprawiać kran. Te eksperymenty są dziełem Lecha Kaczyńskiego, który podjął decyzję o remoncie tej oczyszczalni. Następnie władze nie nie zmieniły tego głupawego planu PiSingu. Modernizacja okazała się klęską. Zanim zaczniesz pluć PiSiorze, to poczytaj wcześniej historię tej oczyszczalni.
PO to banda psycholi i kłamców żerująca na Polakach

Napisał(a): olacda -

~PISEK
Nie ma większych? Już zapomniałeś?
afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy, afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny (kazał jej Tusk), którego wynikiem jest drogi prąd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trzaskowski gotowy na wcześniejsze wybory?