61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń312
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +60
61 ppt ?

TRZASKOWSKI: "Jako Prezydent RP nie pozwolę, by ktoś nazywał nas hołotą." (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

TRZASKOWSKI: "Jako Prezydent RP nie pozwolę, by ktoś nazywał nas hołotą."

Napisał(a): Grzeszko -

Kandydat na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, wygłosił w Kielcach bardzo mocne przemówienie, podczas którego padły stwierdzenia:

"Próbuje się nas dzielić (...) Tymczasem wszyscy mamy te same problemy. Wszyscy myślimy o tym samym: o najbliższych, o ich zdrowiu, o bezpieczeństwie i o miejscach pracy. Odbudowanie (...) zaufania między nami wymaga szacunku. Szacunku dla pracy, drugiego człowieka, szacunku dla wartości, które nie są pustym sloganem.
(...) Obiecywano modernizację linii kolejowej do Warszawy, drogę do Łodzi, obwodnicę Opatowa, modernizację mostu w Sandomierzu. Z tych wszystkich inwestycji się wycofano. A rząd opowiada nam o gigantomanii, o budowaniu lotniska w szczerym polu. A ci, którzy pracują nad planami, w głównej mierze zajmują się zarządzaniem pustą łąką.
(...) Za jedno chcę PiS-owi podziękować - te wszystkie triki, kilka dni na zbieranie podpisów, nierówne warunki tej wielkiej batalii, która jest przed nami. Wydawało wam się, że robicie dobrze dla siebie? Chyba nie. Dzięki takim posunięciem mobilizujecie nas wszystkich!"

Jednak najmocniej wybrzmiały słowa, które Prezydent Rafał Trzaskowski wygłosił w nawiązaniu do niedawnych słów Jarosława Kaczyńskiego "Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nigdy w Sejmie nie widział". Kandydat na urząd prezydenta RP odpowiedział:

"Jeśli Państwo mi zaufacie i wybierzecie na urząd prezydenta RP, to na pewno nie pozwolę na to, by ktoś nazywał nas hołotą. Jeżeli ktoś mówi o konserwatywnych wartościach, to to są takie wartości jak uczciwość, prawdomówność oraz, po prostu, dobre wychowanie."

-----
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: TRZASKOWSKI: "Jako Prezydent RP nie pozwolę, by ktoś nazywał nas hołotą."

Napisał(a): Blandare51 -

brunetka7 Nie ufam Trzaskowskiemu , jego program wyborczy powala.
Jak najbardziej masz prawo bronić swojego kandydata na prezydenta.:)
ten program z TVPinfo cie tak powalil? Bo to jest powalajaca tiwi.....

Reklama

Być może Cię zaskoczę, ale... on nie jest moim kandydatem na urząd Prezydenta RP. ;-)
Pomimo że jest moim Prezydentem Warszawy i w 2018 roku głosowałem właśnie na niego, oraz pomimo, że znam Rafała Trzaskowskiego osobiście i prywatnie lubię go i szanuję, to jednak w tym wyścigu (przynajmniej w 1. turze) stawiam na kogoś zupełnie innego.

A prywatnie powiem Ci: Trzaskowskiemu, jako człowiekowi można ufać do tego stopnia, że gdybyś w jego ręce powierzyła cały swój majątek na 100 lat, to po tych 100 latach odebrałabyś go w stanie nietkniętym. Naprawde!

Natomiast inna rzeczą jest kwestia polityki. Żaden polityk nie działa w pustej przestrzeni. Każdy z nich jest zalezny od czynników go otaczajacych, a jak to kiedys stwierdził generał Eisenhower: "Polityka to najbardziej rozwiązła prostytutka świata".
Rzecz jednak w tym czy te zalezności sa większe czy mniejsze.
Zwroć uwagę, zę Kwasniewski, Kaczyński i Wałęsa byli prezydentami niezależnymi, gdyż miejsce z którego się wybili na ten urząd było takzę niezależne. Oni nad soba, przed prezydentura, nie mieli nikogo. A zarówno Komorowski jak i Duda dostali się na ten urząd z pozycji wasalnych wobec swoich liderów partyjnych.
Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, czy Wladysław Kosiniak-Kamysz, to ludzie, którzy już w tej chwili maja pozycje niezależne. A zatem, którykolwiek z nich nie został by prezydentem RP, to i tak będzie lepszy od Dudy i Komorowskiego.

Pozdrawiam. :-)

Blandare51
ten program z TVPinfo cie tak powalil? Bo to jest powalajaca tiwi.....
Ta telewizja przechodzi już samą siebie, a wszystkie granice absurdu przekroczyła juz dawno temu. Oni nie potrafia juz nic innego poza wychwalanieam PiS-u i szkalowaniem każdego, kto z PiS-em nie sympatyzuje i go nie wspiera.
Jeszcze na poczatku ograniczali sie do krytyki tylko samych polityków opozycyjnych. Dzisiaj na ich celownikach jest już absolutnie każdy śmiertelnik, który osmieli sie wypowiedzieć niepochlebną opinie o partii rządzącej i jej "światłym" przywódcy.
Dlatego w tym aspekcie zgadzam się z Rafałem Trzaskowskim, który zapowiedział usunięcie z telewizji publicznej wszystkiego, co jest ogólnie pojmowane jako publicystyka polityczna.

Reklama

Ada777 Jeden z niewielu kandydatów na prezydenta który chce pogodzić polaków, a nie bardziej dzielić.
I nie bedzie kompromitowal Polski .......
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Blandare51
Ada777 Jeden z niewielu kandydatów na prezydenta który chce pogodzić polaków, a nie bardziej dzielić.
Wiem, że to fotomontaż ale gdyby nawet tak było to przecież wiadomo że komuniści podzielili się majątkiem państwowym i swoje dzieci kształcili na najlepszych światowych uczelniach. Reszta nie miała takiej możliwości bo dostali tylko świadectwa NRFi warte 120 zeta.

~gość
Blandare51
Wiem, że to fotomontaż ale gdyby nawet tak było to przecież wiadomo że komuniści podzielili się majątkiem państwowym i swoje dzieci kształcili na najlepszych światowych uczelniach. Reszta nie miała takiej możliwości bo dostali tylko świadectwa NRFi warte 120 zeta.
Świadectwa Udziałowe NFI, miało być.

Po 5 latach rządów Kaczyńskiego znaleźliśmy się w sytuacji, gdy Polak Polakowi już jest nie tylko wilkiem, ale wręcz bezwzględną hieną polujacą na oponentów politycznych. Wystarczy popatrzeć na wpisy zamieszczane na tym forum. Ileż to już razy byłem wyzywany przez miłośników partii rządzącej od głupców, bolszewików, sowieckich przybłędów, czekistów, a nawet nazistów i faszystów, tylko dlatego, że ośmieliłem się wyrazić swój sprzeciw wobec działań PiS-u i prezesa Kaczyńskiego! Ile razy moje komentarze, lub nawet całe tematy były zdejmowane przez zarządzajacych niniejszym forum, tylko dlatego, że użyłem określeń wyjętych z ust któregoś z członków PiS-u ale nie kojarzących się najlepiej. Wczoraj blokowano mi możliwość puszczenia wypowiedzi, w której zawarłem określenie "oczy-wi-sta oczy-wi-stość". I teraz też muszę te słowa rozdzielać dywizami, aby nie zostały rozpoznane jako zakazane, bo moja niniejsza wypowiedź nie zostanie opublikowana.

Reasumując mamy do czynienia z założeniem Polakom kagańców na twarze przez Kaczyńskiego i jego gang partyjny, tylko po to, aby w ludziach wyzwolić emocje negatywne.
Skłóconym społeczeństwem znacznie łatwiej sie zarządza i nim manipuluje.

Pamietam, jak 11 listopada 2015 roku, w południe, przed Pałacem Prezydenckim Andrzej Duda powiedział: "Zakopmy topory wojenne, zapomnijmy o wzajemnej wrogości, urazach, przebaczmy sobie wszystkie winy i wspólnie budujmy dostatnią Polskę!". A następnie, tego samego dnia, około godziny 16. i również w tym samym miejscu, Jarosław Kaczyński zakrzyknął: "Nie będzie żadnego przebaczenia, jeśli nie będzie rozliczenia. Winnych ukarzemy z największą surowością. Niech wszyscy, którzy dzisiaj apelują o jedność zasytanowią się czy są na właściwym miejscu!"
Po czym przez długie tygodnie Kaczynski nie podawał Dudzie ręki, oraz omijał go niczym zbędny odpadek na trotuarze.

Musimy doprowadzić do Jedności Narodowej w Polsce, ale... aby do tego doszło, należy odsunąć człowieka, który tę jedność burzył i burzy z premedytacją!

Blandare51
--------------------

Powiedzmy sobie szczerze - Duda jest cienki w angielskim... I to wcale nie dlatego, ze w tym filmiku zrobiono taki przesmiewczy zlepek jego dukania, ale on naprawde nie mówi biegle. No, nie ma chłop zdolności lingwistycznych. Nie kazdy musi je mieć, ale powinno się mieć trochę autorytycyzmu, by przyznać śmiało - Tego akurat nie potrafię.
Tymczasem Polacy sa karmieni bajkami, jaki to z Dudy jest wspaniały poliglota, a on sam bezczelnie tego nie prostuje. I to jest w tym wszystkim najgorsze!

Grzeszko
Po 5 latach rządów Kaczyńskiego znaleźliśmy się w sytuacji, gdy Polak Polakowi już jest nie tylko wilkiem, ale wręcz bezwzględną hieną polujacą na oponentów politycznych. Wystarczy popatrzeć na wpisy zamieszczane na tym forum. Ileż to już razy byłem wyzywany przez miłośników partii rządzącej od głupców, bolszewików, sowieckich przybłędów, czekistów, a nawet nazistów i faszystów, tylko dlatego, że ośmieliłem się wyrazić swój sprzeciw wobec działań PiS-u i prezesa Kaczyńskiego! Ile razy moje komentarze, lub nawet całe tematy były zdejmowane przez zarządzajacych niniejszym forum, tylko dlatego, że użyłem określeń wyjętych z ust któregoś z członków PiS-u ale nie kojarzących się najlepiej. Wczoraj blokowano mi możliwość puszczenia wypowiedzi, w której zawarłem określenie "oczy-wi-sta oczy-wi-stość". I teraz też muszę te słowa rozdzielać dywizami, aby nie zostały rozpoznane jako zakazane, bo moja niniejsza wypowiedź nie zostanie opublikowana.

Reasumując mamy do czynienia z założeniem Polakom kagańców na twarze przez Kaczyńskiego i jego gang partyjny, tylko po to, aby w ludziach wyzwolić emocje negatywne.
Skłóconym społeczeństwem znacznie łatwiej sie zarządza i nim manipuluje.

Pamietam, jak 11 listopada 2015 roku, w południe, przed Pałacem Prezydenckim Andrzej Duda powiedział: "Zakopmy topory wojenne, zapomnijmy o wzajemnej wrogości, urazach, przebaczmy sobie wszystkie winy i wspólnie budujmy dostatnią Polskę!". A następnie, tego samego dnia, około godziny 16. i również w tym samym miejscu, Jarosław Kaczyński zakrzyknął: "Nie będzie żadnego przebaczenia, jeśli nie będzie rozliczenia. Winnych ukarzemy z największą surowością. Niech wszyscy, którzy dzisiaj apelują o jedność zasytanowią się czy są na właściwym miejscu!"
Po czym przez długie tygodnie Kaczynski nie podawał Dudzie ręki, oraz omijał go niczym zbędny odpadek na trotuarze.

Musimy doprowadzić do Jedności Narodowej w Polsce, ale... aby do tego doszło, należy odsunąć człowieka, który tę jedność burzył i burzy z premedytacją!
Daj już spokój człowieku. Jakąś agitację tutaj prowadzisz czy jak?Jednych wybielasz na innych nadajesz, masz za idiotów ludzi czy jak? Myślisz, że ludzie są ślepi, a Twoje słowa mają tak wielką moc?

Grzeszko
Blandare51
--------------------

Powiedzmy sobie szczerze - Duda jest cienki w angielskim... I to wcale nie dlatego, ze w tym filmiku zrobiono taki przesmiewczy zlepek jego dukania, ale on naprawde nie mówi biegle. No, nie ma chłop zdolności lingwistycznych. Nie kazdy musi je mieć, ale powinno się mieć trochę autorytycyzmu, by przyznać śmiało - Tego akurat nie potrafię.
Tymczasem Polacy sa karmieni bajkami, jaki to z Dudy jest wspaniały poliglota, a on sam bezczelnie tego nie prostuje. I to jest w tym wszystkim najgorsze!
to nie zlepek.......https://www.youtube.com/watch?v=rtlBc7Nx6UY

Blandare51
Grzeszko
Blandare51
--------------------

Wiem, że nie "zlepek" w sensie dosłownym, bo on faktycznie tak duka niejednokrotnie, nawet mówiąc po polsku. Użyłem tego okreslenia majac na mysli, ze ktoś tworzac ten film dośc tendencyjnie wybrał akurat te miejsca, gdzie on dostał tej swojej, wczesnoporannej, poweselnej czkawki.
Czasami słuchając Dudy odnoszę wrażenie, jakby on wiedział co chce powiedzieć, ale z niewiadomych przyczyn nagle się zacina i czeka, aby ktoś walnął go po plecach, by mu się odblokowało...
W moim odczuciu to jest objaw jakiegoś bardzo dużego zakompleksienia. Ten facet nie wierzy w swoją męską siłę. Jest pantoflem w pełnym tego słowa znaczeniu i prawdopodobnie na wszystkich płaszczyznach swojego życia i swojej działalności.

Grzeszko
Blandare51
Grzeszko
Blandare51
[video]https://www.]
--------------------

Powiedzmy sobie szczerze - Duda jest cienki w angielskim... I to wcale nie dlatego, ze w tym filmiku zrobiono taki przesmiewczy zlepek jego dukania, ale on naprawde nie mówi biegle. No, nie ma chłop zdolności lingwistycznych. Nie kazdy musi je mieć, ale powinno się mieć trochę a......................!
Wiem, że nie "zlepek" w sensie dosłownym, bo on faktycznie tak duka niejednokrotnie, nawet
W moim odczuciu to jest objaw jakiegoś bardzo dużego zakompleksienia. Ten facet nie wierzy w swoją męską siłę. Jest pantoflem w pełnym tego słowa znaczeniu i prawdopodobnie na wszystkich płaszczyznach swojego życia i swojej działalności.
Jestes laskawy dla pana prezydenta w ocenie.... Ja znacznie surowszy.... Uwazam go za pozbawionego inteligencji mowiac potocznie, uwazam, ze to tepy czlowiek.....
« Wróć do tematów
Do góry strony: TRZASKOWSKI: "Jako Prezydent RP nie pozwolę, by ktoś nazywał nas hołotą."