Odpowiadasz na:
Trzaskowski otwiera się na młodych?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Rafał Trzaskowski wyszedł z nową inicjatywą i z tej okazji został wypuszczony spot promocyjny. Wydarzenie nosi nazwę: Campus Polska Przyszłości i ma odbyć się pod koniec wakacji w Olsztynie – na terenie uniwersyteckiego miasteczka Kortowo. Plany zakładają, że pojawi się tam ponad 1000 aktywistek i aktywistów. Skierowane jest to do osób chcących angażować się w sprawy społeczne, a którzy jednocześnie nie chcą należeć do żadnej partii. Na spocie padły takie słowa, jak:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Trzaskowski otwiera się na młodych?

Napisał(a): gość -

PiS należy rozliczyć dlatego musi zmienić się władza. Obecna władza to karierowicze, banda oszustów i złodzieji. W samym MF zatrudniona mafia.

Re: Trzaskowski otwiera się na młodych?

Napisał(a): gość -

Słuszna wypowiedź Goguś jakich mało. Pozorant.

Reklama

Re: Trzaskowski otwiera się na młodych?

Napisał(a): młody -

Co za typ, zamiast się zamknąć, to się otwiera i to na kogo?, myśli że młodzi dadzą się nabrać? nie wie że mamy bardzo inteligentną młodzież, ale skoro z czajka sobie nie może poradzić, to chwyta się "brzytwy".

Re: Trzaskowski otwiera się na młodych?

Napisał(a): ~paranoja -

Stalin jednak dobrze zrobił wsadził do Polski tych lernych zabużan i teraz trzeba sie męczyć z tą dziadowską hołotą

Reklama