54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń265
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +95
54 ppt ?

TRZASKOWSKI PRZEŚCIGNĄŁ DUDĘ WE WSZYSTKIM! (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

TRZASKOWSKI PRZEŚCIGNĄŁ DUDĘ WE WSZYSTKIM!

Napisał(a): Grzeszko -

Na zakończenie kampanii jeszcze kilka zdań porównujących obu głównych kandydatów - pretendentów do urzędu prezydenckiego w Polsce.

Nie ulega wątpliwości, że kampania Rafała Trzaskowskiego była nieporównywalnie lepsza, ciekawsza i barwniejsza, od kampanii ustępującego prezydenta Andrzeja Dudy.
Może to kwestia różnicy osobowości tych dwóch dżentelmenów, a może, po prostu Trzaskowski miał lepszych sztabowców?
Może być i tak, że dzięki temu, iż Trzaskowski wchodząc najpóźniej do rywalizacji miał największą świeżość w oczach wyborców? Może sztab Dudy po prostu zbyt pewnie założył już w kwietniu, że przecież tych wyborów przegrać się nie da, skoro jest pandemia i inni kandydaci są uziemieni? To mogło skutkować tym, że osiedli na laurach i pomysły na cokolwiek poszły się gonić do lasu.

Tak czy inaczej, widać było na samym finiszu kampanii ogromną zadyszkę Andrzeja Dudy i wprost proporcjonalną świeżość u Rafała Trzaskowskiego. Im bardziej ten pierwszy zaczynał się topić, nabierając wody w płuca, tym szybciej ten drugi odbijał się od trampoliny i skakał coraz wyżej.
To dało się zauważyć na wiecach wyborczych - u Dudy marazm, stagnacja i skandowane, jakby z przymusu, stare, wyświechtane hasła. A u Trzaskowskiego tłumy pełne euforii i radości. Ludzie byli zarażani optymizmem kandydata Koalicji Obywatelskiej i w ogóle nie chcieli z tych wieców wychodzić.

Duda nie mając pomysłów atakował brutalnie nie tylko kandydata, ale i określone środowiska społeczne. Krzyczał "To nie ludzie, lecz ideologia!", "Oni byli gorsi od koronawirusa!"
Trzaskowski przeciwnie - witał na swoich wiecach wszystkich, również przeciwników. Uśmiechał się do nich i prosił "Nie bójcie się - razem możemy dokonać wielkich rzeczy. To dzięki również i Wam, moim oponentom, Polska będzie wspaniała, jeśli zechcecie mi w tym dopomóc".

Duda już nie dogoni Trzaskowskiego. Zbyt wiele przegapił i zbyt wiele stracił. Zwłaszcza na dwóch ostatnich prostych przed metą.

----
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: TRZASKOWSKI PRZEŚCIGNĄŁ DUDĘ WE WSZYSTKIM!

Napisał(a): pintapalec -

I taki właśnie powinien być Prezydent Polski i Wszystkich Polek i Polaków ,bez względu na swiatopogląd, religijność i preferencje homo- seksualne. Z wyjątkiem sadyzmu pedofilnego ,dla chronienia wszystkich naszych dzieci. I to proponuje Rafał Trzaskowski..W przeciwieństwie do Andrzeja Dudy,religijnego homofoba ,szczującego jednych polaków na drugich,za namową częściowo pedofilnego i pazernego kleru ( i niektórych biskupów)..

Reklama

Napisał(a): pintapalec -

~gość masz z deklem
A ty masz szambo pod deklem..

pintapalec I taki właśnie powinien być Prezydent Polski i Wszystkich Polek i Polaków ,bez względu na swiatopogląd, religijność i preferencje homo- seksualne. Z wyjątkiem sadyzmu pedofilnego ,dla chronienia wszystkich naszych dzieci. I to proponuje Rafał Trzaskowski..W przeciwieństwie do Andrzeja Dudy,religijnego homofoba ,szczującego jednych polaków na drugich,za namową częściowo pedofilnego i pazernego kleru ( i niektórych biskupów)..
Serwus! :-)
I taki to ten nowy Prezydent właśnie będzie. :-) Nie mam cienia wątpliwości, że Trzaskowski wygra te wybory właśnie z tych powodów, o których napisałem w tresci tego tematu.
Ludzie nie lubią awanturników i pieniaczy jakim stał się Duda, jakim jest Kaczyński i ta cała trzoda pis-dzielców. Ludzie chca stabilizacji i życia spokojnego, bez awantur i afer. Trzaskowski - jak go znam - właśnie ten spokój i tę stabilizację im zapewni.

Pozdrawiam! :-)

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

Ależ szanowny Grzeszko! Co widzisz ciekawego i barwnego w kampanii pana Trzaskowskiego?..
"Dla promotorów Trzaskowskiego tegoroczne wybory i postawienie w szranki ich kandydata, jest pewnym zaskoczeniem, oni nie byli na to gotowi. Beznadziejność Kidawy wymusiła sytuację w której wystawiają "konia" nie do końca przygotowanego do wyścigu...."
Sorry to nie była kampania,lecz zwyczajna "nawalanka",z programem napisanym z bykami w ostatniej chwili i robienie z ludzi zwyczajnych idiotów....
Nie chcę sprawić Ci przykrości,ale obserwowałam Twoje piękne wypracowania szkolne na temat pana Trzaskowskiego i nie pisałeś tego szczerze,bo pominąłeś wiele istotnych szczegółów....Lecz to Twoja sprawa i czytających.....
A w niedzielę 12 lipca 2020 roku będzie miała Polska nowe ważne starcie,które wyznaczy już nieodwołalny kierunek..........
Jest to bitwa pomiędzy kłamstwem i Prawdą. Bitwa pomiędzy kłamstwem podawanym z uśmiechem, bez krycia się, że mamy z nim do czynienia. A Prawdą, która musi się przebijać poprzez krzyki i wrzaski najętych kłamców........
Może to być alternatywa :chrześcijaństwo,lub Islam,lub jeszcze inny dziwniejszy twór............to taki druk,umieszczony zapis jeszcze drobniejszym druczkiem i maczkiem pod spodem ,który doprowadza później do rozpaczy gdy podpisze się umowę......
To, że życie polityczne zostało zhańbione i sprowadzone do rynsztoka, to kwestia ludzi, którzy przy wykorzystaniu polityki dążą wyłącznie do osiągania własnych celów czy to na miarę partii czy tylko jednostki. Ludzi, którzy zamienili podmiotowość dobra wspólnego na narzędzie do osiągania i pomnażania dóbr osobistych............
Degeneraci z awansem społecznym którym udało się przedostać do polityki dzięki odpowiednio zmanipulowanej ordynacji wyborczej rujnują wszystko co było istotą sprawowania władzy w oparciu o demokratyczny sposób organizacji państwa i funkcjonowania narodu.........
Problem nie polega też na tym, że nie mamy wyboru, bo Trzaskowski jest tym samym co Duda..problem jest taki,kto na dzisiaj zapewni dla ludu Bożego lepszą kromkę chleba.....
Bo resztę kandydaci pod programem napisali tak drobnym maczkiem,że nie sposób tego odczytać................

Napisał(a): Dobrawa1 -

BTWSelena Ależ szanowny Grzeszko! Co widzisz ciekawego i barwnego w kampanii pana Trzaskowskiego?..
"Dla promotorów Trzaskowskiego tegoroczne wybory i postawienie w szranki ich kandydata, jest pewnym zaskoczeniem, oni nie byli na to gotowi. Beznadziejność Kidawy wymusiła sytuację w której wystawiają "konia" nie do końca przygotowanego do wyścigu...."
Sorry to nie była kampania,lecz zwyczajna "nawalanka",z programem napisanym z bykami w ostatniej chwili i robienie z ludzi zwyczajnych idiotów....
Nie chcę sprawić Ci przykrości,ale obserwowałam Twoje piękne wypracowania szkolne na temat pana Trzaskowskiego i nie pisałeś tego szczerze,bo pominąłeś wiele istotnych szczegółów....Lecz to Twoja sprawa i czytających.....
A w niedzielę 12 lipca 2020 roku będzie miała Polska nowe ważne starcie,które wyznaczy już nieodwołalny kierunek..........
Jest to bitwa pomiędzy kłamstwem i Prawdą. Bitwa pomiędzy kłamstwem podawanym z uśmiechem, bez krycia się, że mamy z nim do czynienia. A Prawdą, która musi się przebijać poprzez krzyki i wrzaski najętych kłamców........
Może to być alternatywa :chrześcijaństwo,lub Islam,lub jeszcze inny dziwniejszy twór............to taki druk,umieszczony zapis jeszcze drobniejszym druczkiem i maczkiem pod spodem ,który doprowadza później do rozpaczy gdy podpisze się umowę......
To, że życie polityczne zostało zhańbione i sprowadzone do rynsztoka, to kwestia ludzi, którzy przy wykorzystaniu polityki dążą wyłącznie do osiągania własnych celów czy to na miarę partii czy tylko jednostki. Ludzi, którzy zamienili podmiotowość dobra wspólnego na narzędzie do osiągania i pomnażania dóbr osobistych............
Degeneraci z awansem społecznym którym udało się przedostać do polityki dzięki odpowiednio zmanipulowanej ordynacji wyborczej rujnują wszystko co było istotą sprawowania władzy w oparciu o demokratyczny sposób organizacji państwa i funkcjonowania narodu.........
Problem nie polega też na tym, że nie mamy wyboru, bo Trzaskowski jest tym samym co Duda..problem jest taki,kto na dzisiaj zapewni dla ludu Bożego lepszą kromkę chleba.....
Bo resztę kandydaci pod programem napisali tak drobnym maczkiem,że nie sposób tego odczytać................
Pięknie napisane. Popieram w 100%.

BTWSelena Ależ szanowny Grzeszko! Co widzisz ciekawego i barwnego w kampanii pana Trzaskowskiego?..
Bardzo dzękuję za interesujacy wywód.

Szkoda, ze skoro sledziałaś moje tematy, to nie miałas odwagi zabrać w nich "głosu". Być może wówczas mogłabys na biezaco wytknąc mi moje uchybienia i niedociągłości, a tak pozostało Ci jedynie poutyskiwać bez żadnych skutków konkretnych.
Zdaję sobie sprawę, zę nie o wszystkim napisałem, ale i napisać nie mogłem, gdyż każdy z tutejszych tematów to nie praca uczelniana, lecz namiastka felietonu, która ma za zadanie sprowokować do dyskusji. Musi być z niedopowiedzeniami, aby Internauci mogli także wykazać się swoją inwencją. Cóz by to było, gdybym napisał o wszystkim i nie pozostawił im pola do działania.

Masz rację, ze wybór między tymi dwoma kandydatami to wybór między trzonkiem od młotka, a kołka do ubijania ziemniaków. Ale spór, który PO i PiS zapoczatkowały w 2005 roku nie pozostawia nam innych mozliwości, gdyz i sama ordynacja wyborcza jest dramatyczna - wszak to partie i ich zarządy ustawiaja listy wyborcze, a nie wyborcy.

Innymi słowy napisałas iscie kwiecisty wywód, ale jest to tylko gołosłowie, gdyz nie ma możliwosci wprowadzenia go w życie.

Niemniej, jeszcze raz dziekuję! :-)

W tej kampanii tyle było kłamstw, tyle szamba...że przestaję wierzyć w ludzką przyzwoitość, człowieczeństwo.
Niektórzy tu jawnie kłamali, pluli, manipulowali, poniżali godnośc ludzką, odwoływali się do uczuć typu ....Trzaskowski ma wygraną, na pewno wygra itd. Byle do koryta, moze jakiejś posadki, może grosz za kampanię zarobiony. A gdzie ludzka przyzwoitość? Jak ten ktoś może potem w lustro spojrzeć?
Obu kandydatom życze powodzenia.
Ja i moja rodzina na p. Dudę głosujemy. Niech zwycięży głos rozsądku, wola narodu.

Pan Duda był wybrany w demokratycznych wyborach, wolą ludu. Tyle, co tu na niego napluliście; wyzwiska, przezwiska...to chamstwo poniżej jakiejkolwiek krytyki. I wy mówicie, że nie ma wolności, demokracji?
Grzeszko...wiele w moich oczach straciłeś. Byłeś bez zasad.
miałam wrażenie, że zrobisz wszystko, byle p. Trzaskowskiego wypromować. Ile na tym zarobiłeś?
« Wróć do tematów
Do góry strony: TRZASKOWSKI PRZEŚCIGNĄŁ DUDĘ WE WSZYSTKIM!