24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +45
24 ppt ?

Trzaskowski to kandydat dla naiwnych ludzi (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trzaskowski to kandydat dla naiwnych ludzi

Napisał(a): ~gość -

Trzaskowski to Tusk 2.0. Te same chwyty, te same obietnice, to samo naciąganie ludzi. Jak ktoś głosuje na Trzaskowskiego niech sobie dobrze przypomni Tuska, jego obietnice i jego realizacje tych obietnic.
Dzisiaj nie ma gorszego dla Polski kandydata jak Rafał Trzaskowski. Niestety tak jak w przypadku Tuska tak w przypadku Trzaskowskiego znajdą się naiwniacy i uwierzą w jego pełne obietnic słowa.

Ja się nie nabiorę. Nie głosuję na Trzaskowskiego.
INTERIA.PL

Re: Trzaskowski to kandydat dla naiwnych ludzi

Napisał(a): Gość -

Obawiam się że jednak się mylisz. Trzaskowski to kandydat dla tych którzy mają dość jednowładztwa PiSu. Wielu ludzi po prostu nie weźmie nawet pod uwagę obietnic, tylko zakreśli na karcie mniejsze zło, tym mniejszym złem jest Rafał Trzaskowski. Mój kandydat do drugiej tury nie przeszedł. Ja niestety też będę musiał wybrać mniejsze zło, lub jak kto woli będę musiał zagłosować przeciwko PiSowi.

Reklama

Wodnick7 Obawiam się że jednak się mylisz. Trzaskowski to kandydat dla tych którzy mają dość jednowładztwa PiSu. Wielu ludzi po prostu nie weźmie nawet pod uwagę obietnic, tylko zakreśli na karcie mniejsze zło, tym mniejszym złem jest Rafał Trzaskowski. Mój kandydat do drugiej tury nie przeszedł. Ja niestety też będę musiał wybrać mniejsze zło, lub jak kto woli będę musiał zagłosować przeciwko PiSowi.
A dla mnie mniejsze zło to kandydatura obecnego prezydenta. Ma moje wsparcie.

Reklama

~gość
Wodnick7 Obawiam się że jednak się mylisz. Trzaskowski to kandydat dla tych którzy mają dość jednowładztwa PiSu. Wielu ludzi po prostu nie weźmie nawet pod uwagę obietnic, tylko zakreśli na karcie mniejsze zło, tym mniejszym złem jest Rafał Trzaskowski. Mój kandydat do drugiej tury nie przeszedł. Ja niestety też będę musiał wybrać mniejsze zło, lub jak kto woli będę musiał zagłosować przeciwko PiSowi.
A dla mnie mniejsze zło to kandydatura obecnego prezydenta. Ma moje wsparcie.
Dokładnie, oby wygrał Duda.

Reklama

Napisał(a): Blandare51 -

Jak pokazują statystyki, wyborcy PiSu i Dudy to ludzie o wykształceniu podstawowym w przewadze. .... Trudno mając tylko podstawowe wykształcenie jarzyć i w dodatku ogarnąć działanie państwa. Ci ludzie zostali kupieni 500+, 300+ i trzynastą emeryturą/rentą..... Jedynym celem rządzących jest trwanie przy władzy - stworzenie własnego imperium władzy i zawłaszczenie wszystkich instytucji jak w dyktaturach bywa i którą Polska już przechodziła.... Była dyktatura proletariatu, a teraz czeka Polskę dyktatura kołtunów i dorobkiewiczów pod kierownictwem psychicznie niezrównoważonego knypka nowogrodzkiego!

Kto niby naiwny? Za parę miesięcy wyjdzie na jaw w jakiej to ruinie jest polska gospodarka, edukacja, sądy, etc........

Napisał(a): Ada777 -

Mirosław Dunst PiS wprowadził 500+ i to zrobił dobrze ale buta, prostactwo i kumoterstwo zasmuca. Pogarda dla prawa, konstytucji, inteligencji, edukacji i ludzi nie przystoi władzy. Na Pomorzu niszczy się dzieci i ludzi a pobicia, zabójstwa oraz molestowanie dzieci ustawiają policjanci, prokuratorzy i sędziowie a na dodatek eliminują ofiary oraz świadków. Tak rządzi PiS że daje pieniądze przestępcom. To jest skandal co dzieje się na Pomorzu przy wsparciu PiS-u dlatego czas zmienić Prezydenta.
Mirosław Dunst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność.
Kiedy ruchasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
12 lipca wszystko zmieni się, ponieważ Polacy mówią dość tego i nowy prezydent Trzaskowski zmieni to a, Duda pod Trybunał Stanu.

Blandare51 Jak pokazują statystyki, wyborcy PiSu i Dudy to ludzie o wykształceniu podstawowym w przewadze. .... Trudno mając tylko podstawowe wykształcenie jarzyć i w dodatku ogarnąć działanie państwa. Ci ludzie zostali kupieni 500+, 300+ i trzynastą emeryturą/rentą..... Jedynym celem rządzących jest trwanie przy władzy - stworzenie własnego imperium władzy i zawłaszczenie wszystkich instytucji jak w dyktaturach bywa i którą Polska już przechodziła.... Była dyktatura proletariatu, a teraz czeka Polskę dyktatura kołtunów i dorobkiewiczów pod kierownictwem psychicznie niezrównoważonego knypka nowogrodzkiego!

Kto niby naiwny? Za parę miesięcy wyjdzie na jaw w jakiej to ruinie jest polska gospodarka, edukacja, sądy, etc........
Jesteś mega naiwnym człowiekiem. I w dodatku tworzysz fałszywe tezy.
Naiwność nie jest funkcją wykształcenia. Można mieć wyższe wykształcenie i być naiwnym człowiekiem. Tyle w temacie.

ariadane Trzaskowski nie jest iudealnym kandydatem. P)roblem w tym, że DUda jest jeszcze gorszym kandydatem wspieranym przez ludzi którzy maja mozgi przeżarte propagandą z TVP. Ja w drugiej turze ide głosowac przeciwko Dudzie.
A ty w ogóle głosujesz, jakoś piszesz tak nie po polsku?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Trzaskowski to kandydat dla naiwnych ludzi