Odpowiadasz na:
Trzaskowski zmienia zdanie. Rychło wczas?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Rafał Trzaskowski jeszcze w 2015 roku twierdził, że „Nord Stream 2 to porozumienie prywatnych firm. Nie stoją za tym rządy”. W kampanii prezydenckiej jednak wiele ulega zmianie. Pytany o to samo w "Kropce nad i" przez widzów stwierdził "Uważam, że to jest błąd Angeli Merkel, że nie blokuje tego projektu. (...) Ja uważam, że ten projekt powinien być zablokowany". Poza taką "drobną" zmianą zdania zwracają uwagę słowa Trzaskowskiego o Macierewiczu: "Andrzej Duda mówi o bezpieczeństwie, a tolerował największego szkodnika, który snuł paranoiczne wizje i niszczył polskie wojsko - jako ministra obrony. To jest coś nieprawdopodobnego". Kampania na pełnej... Jak myślicie, do jakich jeszcze słów posunie się Trzaskowski, by wygrać wybory?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Trzaskowski zmienia zdanie. Rychło wczas?

Napisał(a): ~jomarza -

Nikt Wam nie obieca tyle ile pechowy Rafałcio. Obiecuje wszystkim i wszystko co róż zmieniając zdanie , już nie ma "faszystów" na marszach niepodległości, już nie podpisze małżeństtw jednopółciowych i adopcji dzieci, będzie współpracował z rządem, i tak dalej . Tydzień czy dwa opóblikował swój program wyborczy (gdzie dużo błędów oczywiście bo facet nie zna się na niczym) i program już nieaktualny bo mówi co innego. Cała jego kampania opiera się na "Pan Prezydent Duda boi się prezesa PIS i jest z PIS, PIS jest złe ....ja nie jestem działaczem PO.
Chwila Wiceprzewodniczący PO Rafał Trzaskowski, wiceprzewodniczący i zaastępca Donald TUSKA w eturoparlamencie Partii Ludowej ,Rafał Trzaskowski, wcześniej zastępca Gronkieicz Waltz Rafał Trzaskowski, po drodze wiceministter w rządach PO w tym spra zagranicznych gdzie obiecywał przyjmować imigrantów, obiecywał zapłacić za mienie pożydowskie sprzedając lasy państwowe. To koleś ,który stwierdził po co nam lotnisko przecież jest w Berlinie. PRawidłowym hasłem jego kampani powinno być "BĘDĘ KŁAMAŁ I ZMIENIAŁ ZDANIE I MÓWIŁ CO CHCECIE USŁYSZEĆ BYLE ZOSTAĆ PREZYDENTEM"

Re: Trzaskowski zmienia zdanie. Rychło wczas?

Napisał(a): ~jomarza -

~jahu A co dziwnego jest w słowach o Antonim Aviatorze. Tak myśli 90% Polaków. Do Nord Stream 1 i teraz Nord Stream 2 Polska powinna się podłączyć. Państwo i obywatele mieli by z tego zysk. Zablokować budowy się nie dało a my zostaliśmy z gołym tyłkiem na lodzie. Uświadomcie sobie, że państwa nie mają przyjaciół, państwa mają interesy. Politykę prowadzi się na fundamentach gospodarczych a nie ideologicznych.
No własnie a Ty mylisz jedno z drugim. Interesem ekonomicznym Państwa Polskiego jest aby ten gazociąg nie powstał.Jeżeli nie powstanie czerrpiemy zyski z przepływu gazu przez Polskę przez rurociągu Jamalski, który inaczej zostanie natychmiast wyłączony. Z racji lokalizacji tego rurociągu mamy rrównież możliwosc nacisku na Rosję i Gazprom, co zresztą widać po ostatnich działaniach, a nie jak tusk któory umorzył (ciekawe za ile lub za co? ) Gazpromowi 1,2 mld zł.

Reklama

Re: Trzaskowski zmienia zdanie. Rychło wczas?

Napisał(a): ~jahu -

A co dziwnego jest w słowach o Antonim Aviatorze. Tak myśli 90% Polaków. Do Nord Stream 1 i teraz Nord Stream 2 Polska powinna się podłączyć. Państwo i obywatele mieli by z tego zysk. Zablokować budowy się nie dało a my zostaliśmy z gołym tyłkiem na lodzie. Uświadomcie sobie, że państwa nie mają przyjaciół, państwa mają interesy. Politykę prowadzi się na fundamentach gospodarczych a nie ideologicznych.

Re: Trzaskowski zmienia zdanie. Rychło wczas?

Napisał(a): ~osa -

nie mogę się doczekać kiedy te kampanie wyborcze się wreszcie skończą, z jednej jak i z drugiej strony obelgi przekleństwa kłamstwa obrzucanie sie błotem dość już tego paskudztwa,obaj kandydaci miejąsie który lepszy jest w obrzydliwej walce na pięści i nic więcej,zero ,dlatego nie będę głosować na żadnego kandydata, to nie mój prezydend

Reklama