9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +16
9 ppt ?

Trzaskowski zwiększa pandemię. (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trzaskowski zwiększa pandemię.

Napisał(a): ~gość -

Duda , Morawiecki i Kaczyński - po co Was większość głosujących
Obywateli RP wybierało ? Po to że ciągle lamentujecie i nie możecie poradzić sobie z "mafią" sędziowską , oraz Trzaskowskim ? A nie zauważacie że Trzaskowski obecnie robi takie zarządzenia w Warszawie by zwiększyć zainfekowanie ludności w tym mieście --- jedno z jego zarządzeń doprowadza do tłoku w komunikacji miejskiej , co może być przyczyną do rozszerzenia pandemi w Warszawie i nie tylko z uwagi że ludzie się przemieszczają ----- a wszystko to jest robione kosztem zdrowia i życia ludzkiego by opozycja miała atut do żądania wprowadzenia takiego stanu by przesunąć wybory - czy tego nie widzicie , czy nie macie żadnego wpływu na Trzaskowskiego który niszczy Warszawę i jej ludność ?
Duda i Morawiecki , do ilu ludzi obecnie może się grupować według Waszych zarządzeń , a ile tłoczy się obecnie w tramwajach , do czego specjalnie doprowadził Trzaskowski ?
Duda i Morawiecki może nie macie mądrych i cwańszych od opozycji doradców , albo wasi doradcy są o "dwulicowym" obliczu ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Trzaskowski zwiększa pandemię.

Napisał(a): Gość -

Shadow15 Od obywateli wymaga się wyrzeczeń , zamyka się Kosicoły, restauracje , a jeden łachudra wszystko psuje ! Fakt to skandal !
Jakie kościoły się zamyka? Kto chce to chodzi, a nawet sam Kaczyński. Nie wyzywają ludzi łachudro.

Re: Trzaskowski zwiększa pandemię.

Napisał(a): Shadow15 -

buc1 Kaczyński chce załatwić pandemią Polaków, ponieważ chce wyborów. Wypowiedzi publiczna w RM - FM. Tam został dostarczony w specjalnej kapsule, jak papież w lektyce. PiS wkrótce upadnie i co ty na to?
Do wyborów jeszcze 2 miesiące , pomijam już fakt, ze można je tak zorganizować , że nie będzie tłoku tak jak teraz za sprawą Trzaskowskiego , już powinien siedzieć, obkłąkany lewacki pajacu skoro tego nie rozumiesz, to kaftan i izolacja jak każdego lewaka !

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Trzaskowski zwiększa pandemię.