7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +2
7 ppt ?

Trzaskowski zwiększa pandemię. (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Trzaskowski zwiększa pandemię.

Napisał(a): ~gość -

Duda , Morawiecki i Kaczyński - po co Was większość głosujących
Obywateli RP wybierało ? Po to że ciągle lamentujecie i nie możecie poradzić sobie z "mafią" sędziowską , oraz Trzaskowskim ? A nie zauważacie że Trzaskowski obecnie robi takie zarządzenia w Warszawie by zwiększyć zainfekowanie ludności w tym mieście --- jedno z jego zarządzeń doprowadza do tłoku w komunikacji miejskiej , co może być przyczyną do rozszerzenia pandemi w Warszawie i nie tylko z uwagi że ludzie się przemieszczają ----- a wszystko to jest robione kosztem zdrowia i życia ludzkiego by opozycja miała atut do żądania wprowadzenia takiego stanu by przesunąć wybory - czy tego nie widzicie , czy nie macie żadnego wpływu na Trzaskowskiego który niszczy Warszawę i jej ludność ?
Duda i Morawiecki , do ilu ludzi obecnie może się grupować według Waszych zarządzeń , a ile tłoczy się obecnie w tramwajach , do czego specjalnie doprowadził Trzaskowski ?
Duda i Morawiecki może nie macie mądrych i cwańszych od opozycji doradców , albo wasi doradcy są o "dwulicowym" obliczu ?
INTERIA.PL

Re: Trzaskowski zwiększa pandemię.

Napisał(a): buc1 -

Dlaczego usuwasz moje cenne wpisy?

Reklama

Napisał(a): buc1 -

Shadow15 No niestety obywatelowi każą się ograniczać, zamykają Kościoły , restaurację ,a tu jeden ła#chu%dra wszystko psuje ! Fakt to jest skandal !
Dziadek powtarzasz się, jak stara krowa. 🤐

buc1
Shadow15 No niestety obywatelowi każą się ograniczać, zamykają Kościoły , restaurację ,a tu jeden ła#chu%dra wszystko psuje ! Fakt to jest skandal !
Twierdzisz, że krowa jest zwierzęciem, które w podeszłym wieku powtarza się relatywnie częściej niż inne gatunki?

Reklama

Napisał(a): ireneo -

~gość
buc1
Twierdzisz, że krowa jest zwierzęciem, które w podeszłym wieku powtarza się relatywnie częściej niż inne gatunki?
Spróbuj kombinować inteligentniej (dasz radę). Postaw sobie pytanie - do kogo zwykło się mówić - stara krowo?
Jak zgadniesz będziesz mógł zawyć - o kurcze, jestem nie głupszy od buca1:)))

ireneo
~gość
buc1
Spróbuj kombinować inteligentniej (dasz radę). Postaw sobie pytanie - do kogo zwykło się mówić - stara krowo?
Jak zgadniesz będziesz mógł zawyć - o kurcze, jestem nie głupszy od buca1:)))
Nie wiem, na kogo zwykłeś mówić "stara krowo". Mnie się nie zdarza określać tak kogoś, kto się powtarza. Właściwie nie zdarza mi się wcale. Ale... można kombinować jeszcze inteligentniej szukając usprawiedliwienia dla prostackiej prostoty kolegi. Kolega jednak sam na tę kombinację nie wpadł i sam broniłby się w sposób żałosny i żenujący, ponadprzeciętny inteligencie, kombinujący dla usprawiedliwienia chamstwa i głupoty.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Trzaskowski zwiększa pandemię.