Odpowiadasz na:
Trzaskowski zwiększa pandemię.

~gość
Temat dodał(a):
~gość -
Duda , Morawiecki i Kaczyński - po co Was większość głosujących Obywateli RP wybierało ? Po to że ciągle lamentujecie i nie możecie poradzić sobie z "mafią" sędziowską , oraz Trzaskowskim ? A nie zauważacie że Trzaskowski obecnie robi takie zarządzenia w Warszawie by zwiększyć zainfekowanie ludności w tym mieście --- jedno z jego zarządzeń doprowadza do tłoku w komunikacji miejskiej , co może być przyczyną do rozszerzenia pandemi w Warszawie i nie tylko z uwagi że ludzie się przemieszczają ----- a wszystko to jest robione kosztem zdrowia i życia ludzkiego by opozycja miała atut do żądania wprowadzenia takiego stanu by przesunąć wybory - czy tego nie widzicie , czy nie macie żadnego wpływu na Trzaskowskiego który niszczy Warszawę i jej ludność ? Duda i Morawiecki , do ilu ludzi obecnie może się grupować według Waszych zarządzeń , a ile tłoczy się obecnie w tramwajach , do czego specjalnie doprowadził Trzaskowski ? Duda i Morawiecki może nie macie mądrych i cwańszych od opozycji doradców , albo wasi doradcy są o "dwulicowym" obliczu ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 1 odpowiedź

INTERIA.PL

Re: Trzaskowski zwiększa pandemię.

Napisał(a): ~gość -

Duda , Morawiecki i Kaczyński - po co Was większość głosujących
Obywateli RP wybierało ? Po to że ciągle lamentujecie i nie możecie poradzić sobie z "mafią" sędziowską , oraz Trzaskowskim ? A nie zauważacie że Trzaskowski obecnie robi takie zarządzenia w Warszawie by zwiększyć zainfekowanie ludności w tym mieście --- jedno z jego zarządzeń doprowadza do tłoku w komunikacji miejskiej , co może być przyczyną do rozszerzenia pandemi w Warszawie i nie tylko z uwagi że ludzie się przemieszczają ----- a wszystko to jest robione kosztem zdrowia i życia ludzkiego by opozycja miała atut do żądania wprowadzenia takiego stanu by przesunąć wybory - czy tego nie widzicie , czy nie macie żadnego wpływu na Trzaskowskiego który niszczy Warszawę i jej ludność ?
Duda i Morawiecki , do ilu ludzi obecnie może się grupować według Waszych zarządzeń , a ile tłoczy się obecnie w tramwajach , do czego specjalnie doprowadził Trzaskowski ?
Duda i Morawiecki może nie macie mądrych i cwańszych od opozycji doradców , albo wasi doradcy są o "dwulicowym" obliczu ?