30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń799
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +30
30 ppt ?

"Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

Napisał(a): apollo87 -

Polityka polityką, a emocjonujące słowa być muszą w każdej dziedzinie życia, by ktokolwiek się zainteresował. Takie przeświadczenie zapewne miał gość Moniki Olejnik w TVN24. A był nim nie kto inny, jak sam Rafał Trzaskowski.

Kandydat KO stwierdził, że Polska nie może odwracać się plecami od Unii, a obecny rząd powinien zapłacić za swoje decyzje. Potępił PiS za próbę przejęcia Sądu Najwyższego. Ale przede wszystkim stwierdził, że:

Trzeba iść na demokratyczne wybory i skończyć z prezydentem, który wywiesił białą flagę nad Pałacem Prezydenckim. Nie podejmuje żadnej ważnej inicjatywy w tych trudnych czasach.
Jak odczytujecie słowa kandydata KO? Nie za ostro?
INTERIA.PL

Re: "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

Napisał(a): pintapalec -

Popieram takie stwierdzenie .Bo Rafał trzaskowski miał na myśli prezydenta który jest na usługach jednej partii I bez namysłu i bezrozumnie podpisuje wszystko to co mu podsunie i nakaże poseł Kaczyński Po upadku PRL-u od 30 lat to jest pierwszy taki w Polsce prezydent -pacynka..

Reklama

Re: "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

Napisał(a): ~gość -

~gość Tak jakby ludzie byli za mało rozemocjonowani.

Takie twierdzenie świadczy o tym, że politycy podsycają emocje głupie barany to kupują i się tłuką nawzajem.

Na pohybel im wszystkim.
No racja, ale niestety w niepolityk też się nie jest zostawionym w spokoju, o ile robi coś, co może cokolwiek zmienić. Zawsze pojawią się jacyś samozwańczy wrogowie, niestety tak to wygląda. Pokój będzie na tamtym świecie, a tutaj trzeba wszystko brać z duzym dystansem

Re: "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

Napisał(a): taie -

pintapalec Popieram takie stwierdzenie .Bo Rafał trzaskowski miał na myśli prezydenta który jest na usługach jednej partii I bez namysłu i bezrozumnie podpisuje wszystko to co mu podsunie i nakaże poseł Kaczyński Po upadku PRL-u od 30 lat to jest pierwszy taki w Polsce prezydent -pacynka..
Nieprawda !
Drugi - jeżeli ktokolwiek widział zachowanie się Lecha Santo Subito podczas podpisywania Traktatu Lizbońskiego to potwierdzi .
Nikt nigdy nie wykonał tylu konsultacyjnych telefonów do swego przełożonego jak wtedy ten po.Prezydenta.
Ten ostatni wręcz odgaduje każdą myśl swego "Boga".

Reklama

Re: "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

Napisał(a): olacda -

"Trzeba skończyć z prezydentem"- tak, ale z Trzaskowskim. Trzaskowski niech lepiej odda pieniądze z dzikiej reprywatyzacji, które blokuje ratusz. Sądy uchylają decyzje reprywatyzacyjną Jakiego. Jak można uchylić przejęcie kamienicy na 120 latka- chyba że za gruba kopertę.
Polska ma wykonywać rozkazy Berlina i Paryża- wtedy będzie dobra- tak chce Trzaskowski.
PIS robi porządek z nadzwyczajna kastą - i czas najwyższy. Może skończy sie w Polsce bezprawie. Przykład:
Skandal !! "Wolne sądy" uchyliły decyzję komisji reprywatyzacyjnej w W-wie Na Nabielaka, gdzie mieszkała zamordowana Jolanta Brzeska. Sędzia śmiał się w oczy córce zamordowanej. Teraz własciciel budynku Mosakowski jest znowu górą. Ten sędzia powinien zostać usunięty z zawodu. Wstyd. Czas, żeby PIS zrobiło z sądami porządek.https://forum(...)3403860

Reklama

Re: "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział

Napisał(a): ~dre dre -

Niestety sama prawda... PAD pokazał absolutną służalczość wobec Kaczyńskiego. Kiedyś nazwał Komorowskiego "notariuszem PO". Teraz można ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że PAD nie zasługuje nawet na takie określenie - notariusz czyta przed podpisaniem, PAD podpisuje z zamkniętymi oczami... Można wyliczać przypadki łamania konstytucji, wizyty nocna na Żoliborzu, nocne podpisywanie ustaw, kłamstwa itd. Wszystko to zamyka się jednym określeniem - człowiek o kręgosłupie z budyniu...
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Trzeba skończyć z prezydentem". Zgadnijcie, kto tak powiedział