3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń304 tys.
  • Odpowiedzi804
  • Ocen na +500
3 tys. ppt ?

Tusk czeka na porażkę PO? (805)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk czeka na porażkę PO?

Napisał(a): ~czytamwięcwiem -

W przypadku, w którym Platforma Obywatelska przegra wybory samorządowe, będzie to wielka porażka partii. Największe zapewne Grzegorza Schetyny, który przez to mógłby stracić pozycję lidera. Dziennika jednego z tygodników uważa, że na porażkę partii najbardziej liczy Donald Tusk:

Tusk wie, że wybory samorządowe będą trudne dla Platformy. Grzegorz nie radzi sobie z kandydatami na prezydentów. Jeśli w wyborach osiągnie słaby wynik, to będzie kolejny powód dla Tuska, żeby wracać. Wtedy politycy PO będą go o to prosili. A na to czeka były premier
- tak powiedział jeden rozmówca tygodnika, według którego Tusk chce powrócić do kraju na wybory parlamentarne, bo chce znowu zostać premierem.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Tusk czeka na porażkę PO?

Napisał(a): ~meritum sprawy -

Jedno jest pewne, Schetyna na lidera partii nie nadaje się. Nie ma charyzmy, nie potrafi przemawiać nie potrafi pociągnąć za sobą ludzi. Co najgorsze on nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Ciągłe powtarzanie, że PiS jest be i trzeba go od władzy odsunąć już nie wystarczy. Trzeba coś w zamian zaproponować, konkretne działania i posunięcia a tego całkowicie brak. PO stoi raczej na straconej pozycji , coraz mniej w niej młodych ludzi a jak się jakiś pojawi i zaczyna sie wybijać, zdobywać popularność jest eliminowany i spychany na boczny tor bo stanowi zagrożenie dla starych działaczy. Twierdzenie, że Tusk czeka na porażkę PO ma sens tylko czy my wytrzymamy następną pisowska kadencję.

Re: Tusk czeka na porażkę PO?

Napisał(a): taie -

Jakby nie patrzeć to będzie "wybór między Dżumą a cholerą"
Obydwie paskudne i śmiertelnie niebezpieczne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk czeka na porażkę PO?