523
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi229
  • Ocen na +50
523 ppt ?

Tusk dostał ultimatum! Co musi zrobić? (230)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Tusk dostał ultimatum! Co musi zrobić?

Napisał(a): ~koczkodan -

~Karabin W Polityce nie ma czasu dla rodziny, zatem rozumiem Fam Pana Donalda Tuska. Donald jest urodzonym przywódcą i ciągnie go do polityki. Żona ma świadomość jakimi obelgami został obrzucony i zmieszany z błotem i tylko dlatego, że PiS gnoi każdego pretendenta do władzy, aby jej nie oddać. TVP pracuje nad tym procederem już 7-lat, za pieniądze nawet zwolenników Donalda Tuska, bo podatki płacą wszyscy Polacy. To jest ciekawe, że płacisz za plucie w twarz obelgami.
dla kontrastu jest pewien polityk, którego bardzo ciągnie do polityki pomimo demencji i podeszłego wieku. akurat ten polityk nie musi dzielić czasu pomiędzy politykę i rodzinę. została mu jedynie ....... polityka. niestety dyktuje rodzinom jak mają żyć. kontrowersyjne.

Re: Tusk dostał ultimatum! Co musi zrobić?

Napisał(a): ~gałgan -

Marek Tusk precz z polityki, skompromitowałeś się ( karuzela VAT , przyjaciel Nowak) generujesz podziały i szkodzisz bo duże grono liberalnych wyborców które nienawidzi Pismafii nigdy nie zagłosuje na ciebie , Tomasz Lis byłby wydaje się najodpowiedniejszym kandydatem
widzę totalny bezkrytycyzm :) a teraz uczciwie podsumuj straty w gospodarce jakich dokonał Tusk za swojej kadencji, i obok zestaw to z podsumowaniem obecnej władzy. Bądź uczciwy choćby sam dla siebie.

Re: Tusk dostał ultimatum! Co musi zrobić?

Napisał(a): ~to LIPA -

~Lufa Czytaj dokładnie a będziesz wiedział. Żona przecież to wyrażnie napisała. Czy czytasz tylko naPISane?
Ješli nie dasz rady w ciągu kilku minut, to już sam ci naPISzę chyba, że ktoś mnie ubiegnie.
Dlatego POddaj się PILNIE!!!! leczeniu, POdobno ZABÓJCZA KOPERTA leczy "skutecznie".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk dostał ultimatum! Co musi zrobić?