225
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi74
  • Ocen na +51
225 ppt ?

Tusk i Gowin odnowią współpracę? (75)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk i Gowin odnowią współpracę?

Napisał(a): uni -

We wtorek, 13 kwietnia, europoseł Adam Bielan wystąpił na antenie Radia ZET. Nie krył oburzenia względem podejmowanych w ostatnim czasie decyzji przez Jarosława Gowina. Kierował przy tym słowa krytyki i obawy:

Gowin dwa tygodnie temu, w czwartek, stojąc obok premiera Mateusza Morawieckiego powiedział, że chce, żeby Porozumienie przystąpiło do Europejskiej Partii Ludowej, partii, na czele której stoi Donald Tusk
– oznajmił Bielan.

Co więcej, wspomniał o dawnej współpracy Tuska z Gowinem myśląc przy tym, że temat jest już przeszłością.

Najwyraźniej Gowin chce ją wznowić. Ale niech to robi na własny rachunek, ja nie dopuszczę do tego, żeby moja partia Porozumienie opuściła Zjednoczoną Prawicę i żeby przyłączyła się do Europejskiej Partii Ludowej
– podkreślił Adam Bielan.
INTERIA.PL

Re: Tusk i Gowin odnowią współpracę?

Napisał(a): ~J23 -

~gość Gowin ma ambicje zostać kimś bardzo znaczącym bez względu na koszty, jakie może ponieść Polska i polskie społeczeństwo, podobnie postępował Tusk. Nie Kraj dla niego był ważny tylko ON SAM.
To jakiś bełkot psiarskiego szczuja. Gęba pełna polskości przy nikczemnym zachowaniu i trzymaniu się koryta. Złodziej próbuje odwrócić uwagę od siebie zarzucając kradzież innemu.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Tusk i Gowin odnowią współpracę?

Napisał(a): gość -

CHROŃMY POLSKĘ PRZED TUSKIEM, RADKIEM SIKORSKIM TO AGENCI ( MÓWIĄCY PO POLSKU) NIC WIĘCEJ OSTATNIO PAN LESZEK MILER, MÓWIŁ W TELEWIZJI I WYMÓWIŁ LITERĘ L Z AKCENTEM WSCHONIM, WIDAĆ NA STAROŚĆ CZYM " SKORUPKA ZA MŁODU NAXIĄKNIE TO NA STAROŚĆ TRĄCI "

Re: Tusk i Gowin odnowią współpracę?

Napisał(a): ~ora -

gość CHROŃMY POLSKĘ PRZED TUSKIEM, RADKIEM SIKORSKIM TO AGENCI ( MÓWIĄCY PO POLSKU) NIC WIĘCEJ OSTATNIO PAN LESZEK MILER, MÓWIŁ W TELEWIZJI I WYMÓWIŁ LITERĘ L Z AKCENTEM WSCHONIM, WIDAĆ NA STAROŚĆ CZYM " SKORUPKA ZA MŁODU NAXIĄKNIE TO NA STAROŚĆ TRĄCI "
100/100
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk i Gowin odnowią współpracę?