45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +28
45 ppt ?

Tusk idzie drogą Wałęsy? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk idzie drogą Wałęsy?

Napisał(a): uni -

We środę, 20 października, media obiegła informacja przekazana przez „Gazetę Wyborczą”, które w artykule zasygnalizowała chęć wprowadzenia na Pomorzu restrykcyjnych zasad względem ubioru uczennic. Władze Gdańska szybko zareagowały i sprostowały, że takie wydarzenia nie mają miejsca. Donald Tusk błyskawicznie jednak odniósł się do „nowych zasad”. Opublikował na Twitterze wpis wraz ze zdjęciem, które przedstawia m.in. Andrzeja Dudę i duchownych, przyglądających się występowi młodych gimnastyczek. Treść wpisu brzmi:

Czy to ci panowie stoją za nakazem noszenia długich spodni i zakrywania ramion przez uczennice polskich szkół?
Dla „Wirtualnej Polski” zachowanie Tuska postanowił skomentować wiceminister infrastruktury Marcin Horała:

Poziom internetowego trolla, do którego już pan Donald Tusk się znacząco obniżył. Nigdy nie byłem jego entuzjastą, uważałem, że dużo złego zrobił w Polsce i w polskiej polityce, ale na pewno nie można było mu odmówić pewnej gravitas, powagi.
Polityk pokusił się także na pewne porównanie:

To był polityk pierwszoligowy. Chyba już nie jest. Podąża drogą Lecha Wałęsy.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Tusk idzie drogą Wałęsy?

Napisał(a): Laila44 -

Co do ubioru uczennic oczywiście w szkole - powinny nosić sukienki, spódniczki do kolan i starać się nie pochylać za bardzo żeby nie było widać majtek.Bluzeczki tylko z małym dekoltem żeby nie prowokować kolegów ze szkoły i czasem i nauczycieli płci męskiej.Najlepsze i najwygodniejsze do szkoły są spodnie, zresztą dziewczyny lubią ubierać się w spodnie bo to wygodny ubiór.Co do występu gimnastyczek to duchowni kk nie powinni oglądać występów młodych gimnastyczek, wszak nie są należycie ubrane i za bardzo odznacza się to i owo a to przecież grzech i to ciężki grzech żeby osoba duchowna na to patrzyła i może jeszcze zachwycała się.

Reklama

Reklama

Re: Tusk idzie drogą Wałęsy?

Napisał(a): ~hjj -

Tusk wraz z Wałęsą obalił rząd Olszewskiego.
Wałęsa w celu ukrycia swej współpracy z SB miał prywatny interes w celu obalenia rządu Olszewskiego a Tusk zawsze musiał mieć swojego pryncypała.
Wcześniej Wałęsa którego słuchał bezgranicznie a obecnie Merkel.

Re: Tusk idzie drogą Wałęsy?

Napisał(a): ~PO - Targowica -

Tusk (ps. Oskar) i Wałęsa (ps. Bolek) - namaszczeni i oddelegowani przez SB szpicle do inwigilowania "Solidarności" i swojego otoczenia oraz do przedłużenia i kontynuacji komunizmu w Polsce, a również do zapewnienia nietykalności i do ochrony (razem z całym polskim, komunistycznym, zdeprawowanym wymiarem sprawiedliwości, a zwłaszcza ze zdegenerowanym polskim sądownictwem i sędziami) - komunistycznych malwersantów, hochsztaplerów i złodziei oraz ich pokradzionego mienia i majątków.

A mówiąc krótko:
Bolek Wałęsa i Oskar Tusk - to szpicle, zaprzańcy i sprzedawczyki oraz wstyd i zakały Polski.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk idzie drogą Wałęsy?