1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79 tys.
  • Odpowiedzi514
  • Ocen na +113
1 tys. ppt ?

Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO? (515)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?

Napisał(a): uni -

Portal "Wprost.pl" poinformował o nowych planach Donalda Tuska. Miał on zaskoczyć wszystkich, nawet członków Platformy Obywatelskiej. Z doniesień wynika, że liderowi PO nie podoba się pomysł utworzenia zjednoczonej opozycji. Informator portalu twierdzi, że:

Coraz głośniej mówi się o tym, że Donald Tusk, zamiast jednej wspólnej listy opozycji, rozważa pomysł utworzenia trzech oddzielnych bloków. Przy wcześniejszym porozumieniu, że nie będą się atakować w czasie kampanii.
INTERIA.PL

Re: Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?

Napisał(a): ~Jaś -

Wprost.pl raczej buja w obłokach ! D. Tusk doskonale wie, że zjednoczenie kilku partii we wspólny jeden blok daje szansę pokonania zjednoczonej prawicy, tylko i wyłącznie pod warunkiem jednej wspólnej listy ! Po prostu tego typu "blok" w systemie wyborczym dostaje większy udział w miejscach do Sejmu !

Re: Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?

Napisał(a): ~Jolka -

PIS trzeba odsunąć od władzy, zanim Polska zostanie zniszczona do korzeni, pokłóci się ze wszystkimi sąsiadami, zacznie wymachiwać szabelką, a społeczeństwo zostanie ogłupione doszczętnie ! Wszystkie władze autorytarne na całym świecie niszczą wolność w podobny sposób, dostęp do wolnych mediów, przejmując je lub utrudniając ich pracę, szydząc z opozycji, wszczynając pokazowe procesy sądownictwem wybranym z nakazu partyjnego ! Sędziów walczących o niezależność goni się po bezprawnych i nieumocowanych w Konstytucji izbach dyscyplinarnych. Władza dzisiaj jest bezkarna, kradnie na potęgę i uwłaszcza się jak nigdy dotąd ! Opozycję traktuje jak śmieci, które trzeba wyrzucać ! Wszelkie zakupy rządowe są pozbawione jakiegokolwiek nadzoru władzy ustawodawczej w tym Sejmu i opozycji będącej również głosem narodu ! Samoloty dla VIP, maseczki, respiratory dotacje do TV z "palcem środkowym " Lichockiej...... Już głosowanie w sali kolumnowej dało obraz buty, arogancji przy wypychaniu posłów opozycji z sali ! Jak trzeba być "zakręconym" by tego nie dostrzegać ? Identyczne początki były również w Rosji po Jelcynie ! Dzisiaj mamy niebezpiecznych sąsiadów, a przywódców wolnościowych demonstracji osadza się na lata w łagrach, albo eliminuje z kałacha. To jeszcze przed nami !

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?

Napisał(a): gość -

Jajak smakują odgrzewane kotlety wiecie dobrze i tak jest z Tuskiem co chciał zrobić to zrobił bo miał swój czas a teraz to jast takim samym MOHEROWYM Beretem jak ci co ich wtedy nazywał, a może mu zabrać dowód osobisty i prawo jazdy?

Re: Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?

Napisał(a): ~Judin -

~Jolka PIS trzeba odsunąć od władzy, zanim Polska zostanie zniszczona do korzeni, pokłóci się ze wszystkimi sąsiadami, zacznie wymachiwać szabelką, a społeczeństwo zostanie ogłupione doszczętnie ! Wszystkie władze autorytarne na całym świecie niszczą wolność w podobny sposób, dostęp do wolnych mediów, przejmując je lub utrudniając ich pracę, szydząc z opozycji, wszczynając pokazowe procesy sądownictwem wybranym z nakazu partyjnego ! Sędziów walczących o niezależność goni się po bezprawnych i nieumocowanych w Konstytucji izbach dyscyplinarnych. Władza dzisiaj jest bezkarna, kradnie na potęgę i uwłaszcza się jak nigdy dotąd ! Opozycję traktuje jak śmieci, które trzeba wyrzucać ! Wszelkie zakupy rządowe są pozbawione jakiegokolwiek nadzoru władzy ustawodawczej w tym Sejmu i opozycji będącej również głosem narodu ! Samoloty dla VIP, maseczki, respiratory dotacje do TV z "palcem środkowym " Lichockiej...... Już głosowanie w sali kolumnowej dało obraz buty, arogancji przy wypychaniu posłów opozycji z sali ! Jak trzeba być "zakręconym" by tego nie dostrzegać ? Identyczne początki były również w Rosji po Jelcynie ! Dzisiaj mamy niebezpiecznych sąsiadów, a przywódców wolnościowych demonstracji osadza się na lata w łagrach, albo eliminuje z kałacha. To jeszcze przed nami !
Szczujnia TVN skutecznie obrabia umysły niektórych Polaków wciągając ich na listę "homosovietikus" dążących do niszczenia Polski. od wewnątrz.. Historia pokazała jak groźna jest 5 kolumna.

Re: Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?

Napisał(a): ~chcwd -

~lUCY To od dawna bylo wiadomo ,żadna nowość .Chytry ,przebiegły rudy realizuje plan od kilku dobrych lat .Odsunąć PIS od wladzy wszelkimi metodami ,nawet niedemokratycznymi.Ulica zagranica ,obce slyuzby i pieniadze .Won
KRETYN
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk nowym planem zaskoczył nawet PO?