280
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +50
280 ppt ?

Tusk skomentował pogłoski o powrocie (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): uni -

Od kilku tygodni, jak bumerang, powraca temat pogłosek na temat ewentualnego powrotu do polskiej polityki przez Donalda Tuska. Co więcej, Tusk przerwał milczenie i dosadnie odniósł się do przesłanek.

Mentalnie, emocjonalnie, życiowo jestem gotów podjąć każdą decyzję, żeby przywrócić ład demokratyczny w Polsce. Cały czas tu jestem. Najważniejsze jest odbudowanie synergii w opozycji.
Podkreślił także, że jest gotowy, by zrobić wszystko, żeby Platforma Obywatelska nie przeszła do historii. Co z tego wyniknie? W strukturach PO dojdzie do znaczących roszad?
INTERIA.PL

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): ~gość -

W chwili obecnej najważniejsze jest przywrócenie wolności i demokratycznego prawa w Polsce. Elektorat PiS, czyli zdrajcy wolnej i demokratycznej, sprzedali wolność, demokrację, oraz poszanowanie praw człowieka, za parę groszy profitów 500+, trzynastek, które niwelowane są niuustannymi podwyżkami. Polacy niczego nie zyskali, a jedynie utracili wolność. Widać, że prosty lud nie umie liczyć i łatwo daje się manipolować.

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): ~jaa -

tuskowi się pomysły skończyły podobnie jak schetynie, budce, trzaskowskiemu więc platforma powoli będzie nabierać wody. pis dojdzie do 40% i się zatrzyma bo polska nie jest konserwatywna więc nie każdego interesuje program konserwatywny chyba że morawiecki i gowin dzięki temu że byli w platformie (platforma to mistrzyni wygrywania w miastach) to użyją metod z platformy na wygrywanie w miastach to wtedy poparcie będzie szło w górę bo w miastach jest dużo elektoratu

Reklama

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): ~gość -

~jaa tuskowi się pomysły skończyły podobnie jak schetynie, budce, trzaskowskiemu więc platforma powoli będzie nabierać wody. pis dojdzie do 40% i się zatrzyma bo polska nie jest konserwatywna więc nie każdego interesuje program konserwatywny chyba że morawiecki i gowin dzięki temu że byli w platformie (platforma to mistrzyni wygrywania w miastach) to użyją metod z platformy na wygrywanie w miastach to wtedy poparcie będzie szło w górę bo w miastach jest dużo elektoratu
powoli ? raczej toną jak siekiera platforma mistrzem w wygrywaniu chyba oślepłeś mają tylko swój żelazny elektorat i nic więcej nie zdobędą bo niby czym (OSIEM GWIAZDEK PIS) ludzie już spróbowali dobrobytu w ich wykonaniu i wolą PISowski taka prawda

Reklama

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): ~jahu -

Naród został podzielony, skłócony jak nigdy dotąd. Część została przekupiona 500+, reszta sterroryzowana przez "państwo". To czego dokonał PiS, nie udało się, ani zaborcom, ani okupantom, ani komunie. Znaleźliśmy się na równi pochyłej i jedziemy w dół, bez hamulców. Ani Tusk, ani nikt inny, nie jest już w stanie tego zatrzymać. Albo to się skończy granicą Niemiecko - Rosyjską na Wiśle, albo powstanie tutaj Polin. Wszystko to, drodzy rodacy, możecie zawdzięczać tylko sami sobie.

Reklama

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): ~lulu -

Człowieku, lecz się! Mimo, że jestem starzejącym się kawalerem, który nie korzysta z żadnych dodatkowych "pięćsetek" po rządach PO-PSL, żyje mi się 100% lepiej niż za tamtych rządów. Dałeś sobie wmówić, że ograniczono ci wolność, że zagrożona demokracja, a tymczasem 6-krotnie PiS mógł przegrać WYBORY. Nie przegrał.

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): gość -

Chyba zajmuje komuś miejsce w UE, więc dostał zlecenie, żeby "dobić watahę", bo mącenie na odległość jest, jak widać, całkiem nieskuteczne. W sumie to i o to chodzi, żeby wyszedł z unijnej nory, wymiar sprawiedliwości w Polsce nie cały jest sprzedajny, a ponad stuletnich staruszków w zastępstwie już mamy deficyt. Zapraszamy już od kilku lat bezskutecznie. Te deklaracje wskazują, że może w końcu się uda.

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): ~xxx -

~lulu Człowieku, lecz się! Mimo, że jestem starzejącym się kawalerem, który nie korzysta z żadnych dodatkowych "pięćsetek" po rządach PO-PSL, żyje mi się 100% lepiej niż za tamtych rządów. Dałeś sobie wmówić, że ograniczono ci wolność, że zagrożona demokracja, a tymczasem 6-krotnie PiS mógł przegrać WYBORY. Nie przegrał.
Wiesz co, sprzedawczyku zobaczymy jak dlugo bedzie żyło ci sie lepiej , tacy jak jak ty mają w nosie demokracje wolność , dla ludzi twojego pokroju liczy sie tylko pełna micha ,w życiu są ważniejsze cele ,przynajmniej stojąc rano przed lustrem moge godnie podnieść głowe w przeciwieństwie do ciebie

Re: Tusk skomentował pogłoski o powrocie

Napisał(a): gość -

Na się nie czuje zniewolona. O jakim kraju pan mówisz? Teraz to nasz szanowny były premier powinien się zastanowić jak biznes rozkręcić bo żadna siła mu nie pomoże jak wróci to PiS może zyskać i 60% poparcia społecznego bo mimo durnowatej plagi chorobowej nikomu to tak na prawdę nie przeszkadza oprócz opozycji w związku z czym start w wyborach może się okazać kompletną klapą gdyż znając nasze społeczeństwo zrobi ono dokladnie odwrotnie do zamierzeń byłego premiera i przywracanie padnie na zbity ryj bo trafi je jasna cholera.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk skomentował pogłoski o powrocie