Odpowiadasz na:
Tusk stanął w obronie Kopacz?

uni
Temat dodał(a):
uni -
W filmie „Stanie zagrożenia” Ewy Stankiewicz pokazano zdjęcia, na których widnieje Ewa Kopacz w moskiewskim prosektorium. Fotografie wywołały burzę w Internecie i szybko obiegły przestrzeń medialną. Wobec zaistniałej sytuacji nie mógł przejść obojętnie Donald Tusk, który zamieścił swój komentarz na Twitterze:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Tusk stanął w obronie Kopacz?

Napisał(a): ~eDEK -

Mam już 58 lat ale mam nadzieję ze doczekam kiedy ci zdrajcy zasiąda na ławie oskarżonych a potem w więzieniu. Tusk, Komorowski, Kopacz, Pawlak, i wielu wielu innych którzy zdradzili Polaków i Polskę oddając ją ruskim i niemcom.
Nie umrę póki to sie nie spełni!

Reklama

Napisał(a): ~salki -

~bee TUSK I KOPACZ JUŻ NIEDŁUGO STANĄ PRZED TRYBUNŁEM STANU ZA SWOJE SPRAWKI I GRZESZKI
TUSK I KOPACZ JUŻ NIEDŁUGO STANĄ PRZED TRYBUNŁEM NIEBIAŃSKIM !!!!!!!!!

Podobno jest zlecenie na Tuska za obrazę Mahometa w jakimś jego wywiadzie !

Napisał(a): ~Fen -

Boże jak ja tego łajdaka i zdrajcy nienawidzę.

Reklama