25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +51
25 ppt ?

Tusk to największy kłamca polityczny w historii III RP (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk to największy kłamca polityczny w historii III RP

Napisał(a): Abrakadabra365 -

Nie ma nic gorszego niż bezczelnie wygłaszane kłamstwo w polityce przed wyborami, a tak zrobił Donald Tusk w 2011 r. ws. wieku emerytalnego, Tusk to chyba największy kłamca polityczny w historii III RP - ocenił w Głogówku w województwie opolskim prezydent Andrzej Duda.

To jest wstyd, oszustwo i kłamstwo, które powinno wyeliminować takiego człowieka z polityki na zawsze. I może właśnie dlatego nie odważył się wystartować w wyborach prezydenckich i za placami się krył najpierw marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a teraz Rafała Trzaskowskiego i zza ich pleców blzuga dzisiaj, żenujące po prostu, kłamca, największy kłamca polityczny chyba w historii III RP.
INTERIA.PL

Re: Tusk to największy kłamca polityczny w historii III RP

Napisał(a): olacda -

Tusk karierowicz nie powinien więcej wracać do Polski. Niech idzie po jeszcze jeden medal za zasługi do Merkel. Dla Polski nie zrobił nic, a nawet załatwiał sankcje. Pamietamy afery za jego rządu:
afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy,
afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny (kazał jej Tusk), którego wynikiem jest drogi prąd.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Tusk to największy kłamca polityczny w historii III RP

Napisał(a): ~Agata -

rafal333
~gość Dziadek z Wehrmachtu i babcia z Luftwaffe byliby z Donka dumni.
Ale wredna wypowiedz pisiora !
Rafalala poczytaj sobie o waszym idolu czaskowskim, o jego koneksjach rodzinnych , tragedia. Tusk? Dał dyla, bo MĄDRZY POLACY się na nim poznali!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk to największy kłamca polityczny w historii III RP