316
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +150
316 ppt ?

Tusk zmienia zdanie? Co jak nie "wypierpol"? (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tusk zmienia zdanie? Co jak nie "wypierpol"?

Napisał(a): apollo87 -

"Wypierpol", czyli spolszczona wersja Polexitu, to coś, czym Donald Tusk straszył od dawna. Jeszcze podczas promocji książki "Szczerze" często padało to określenie.
Tymczasem przyszedł 24.02.2020, gdy podczas Inauguracji V Festiwalu Dyplomatycznego na Uniwersytecie w Białymstoku były premier straszył m.in. geopolitycznym trzęsieniem ziemi. Jednak w kontekście Brexitu i ewentualnego pójścia Polski w ślady Wielkiej Brytanii jego słowa miały zupełnie inny wydźwięk:

Nie sądzę, żeby w przewidywalnej przyszłości ktoś odważył się publicznie zadeklarować jako polityczny projekt, program wyprowadzenie Polski z Unii Europejskiej. Ja się obawiam czegoś w jakimś sensie dużo poważniejszego - że będziemy zachowywać się trochę jak dzieci, które nie czują się odpowiedzialne za całą rodzinę i które będą uczestniczył w takim pochodzie lunatyków.
Zgadzacie się z tymi słowami szefa EPL?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Tusk zmienia zdanie? Co jak nie "wypierpol"?

Napisał(a): ~iqos -

~Polska Na szczęście Polacy mają gdzieś tuska i zrobili wypierpol PO !

Polacy poznali się na tych donosicielach i oszustach i dziś już jest pewne że PO już do władzy nie wróci nigdy.
.
Nie ma i nie było większych oszustów, kłamców i pogrobowców komunizmu jak w pisie!

Reklama

Napisał(a): ~jahu -

Polacy poznali się na tych donosicielach i oszustach i dziś już jest pewne że PO już do władzy nie wróci nigdy.
....i wybrali sobie większych.

Reklama

Napisał(a): ~efgh -

PROROK CZY COŚ? KUP KARTY DO TAROTA I ZACZNIJ WRÓŻYĆ.

Napisał(a): jacek57m -

Tusk ma szersze spojrzenie na sytuację na kontynencie. Wsłuchajcie się.
Zaczadziała katoprawica, sekta smoleńska i faszyści z Białegostoku - mają nieco zawężone pole widzenia z powodu zakapturzenia na głowie.
Cóż za komentarze bezrefleksyjne pojawiają się n.t. Tuska na tym i innych Portalach?!...
Najpierw - pomyślcie, rozejrzyjcie się, zapytajcie starszego, mądrzejszego, bardziej doświadczonego.
Nie jestem "miłośnikiem" Tuska i jego formacji ale komentarze na jego temat dowodzą, że nie pisali ich homo sapiens.
A, może to robota zajadłej grupy z dotowanej TVP ?...

Napisał(a): ~obywatel 37373 -

Niech Tusk sam wypier............. a nie mówi tak do innych, dla mnie ten człowiek to zdrajca ojczyzny, trzeba nazwać rzeczy po imieniu, Polacy wiedzą ile kablował na swój kraj. Powienien z Merkel siedzieć w Niemczech, zaden mi z niego polak, powinien siedzieć z emigrantami razem.

Napisał(a): partick -

Poczytaj i pooglądaj sobie, jak to twoi geniusze w czasach opozycyjnych PiSonosili i jak oni wtedy wychwalali organy Unii.
Mogę w 100% stwierdzić, że jesteś "Pierwszym Sortem" nic dodać nic ująć.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Tusk zmienia zdanie? Co jak nie "wypierpol"?