Odpowiadasz na:
TVP szykuje film o Kaczyńskim

uni
Temat dodał(a):
uni -
Reżyserka Ewa Świecińska przygotowuje się do realizacji produkcji filmowej o charakterze dokumentalnym o Jarosławie Kaczyńskim – a szczególnie o jego działalności w latach 70. i 80. XX wieku. Wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz otrzymał, a następnie upublicznił mail ze szczegółami dotyczącymi produkcji. Wiadomość była tym samym zaproszeniem do wzięcia udziału w filmie:Produkcja zyska olbrzymi rozgłos?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: TVP szykuje film o Kaczyńskim

Napisał(a): Blandare51 -| Wojciech Czuchnowski |

Prezes PiS potwierdza: nie będzie "Człowieka zbuntowanego", filmu TVP o Jarosławie Kaczyńskim

Potwierdzają się informacje "Wyborczej": prezes PiS nie chce, by telewizja publiczna robiła film dokumentalny o jego dokonaniach w opozycji.

Re: TVP szykuje film o Kaczyńskim

Napisał(a): Blandare51 -

- Wbrew temu, co się mówi, prezes nie stracił kontaktu z rzeczywistością. Gdy przeczytał o tym filmie i pokazano mu pierwsze komentarze i szydercze memy, był wściekły. Mówił, że Kurski [Jacek, prezes TVP] chce go ośmieszyć. Był też zły na telewizję, że zwróciła się do Borusewicza [Bogdana, wicemarszałka Senatu, współzałożyciela Wolnych Związków Zawodowych w latach 70.], by wystąpił w filmie - mówi jeden z posłów partii rządzącej.
Załączniki:

Reklama

Re: TVP szykuje film o Kaczyńskim

Napisał(a): ~NIP -

Tak,przeważnie "dziabania antykomunistyczne".Większość z nas lubi dziabanie,ale Jarek?

Re: TVP szykuje film o Kaczyńskim

Napisał(a): ~emerytka -

GOŚCIU-nie dorastasz do pięt panu Kaczyńskiemu.

Reklama