27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń102
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +1
27 ppt ?

"TVP TO ZATRUWANIE DUSZY NARODU!" - pisze znany Dominikanin w liście otwartym do Kaczyńskiego (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: "TVP TO ZATRUWANIE DUSZY NARODU!" - pisze znany Dominikanin w liście otwartym do Kaczyńskiego

Napisał(a): Grzeszko -

~hit
Dobrawa1 jak codziennie od wielu dni, „lały się” półprawdy i jawne kłamstwa, pomówienia konkurentów politycznych o działanie na szkodę Polski;

Zawsze cenię sobie wypowiedzi poparte konkretnymi danymi, faktami. Tu takich nie znajduję.
Lały się półprawdy i jawne kłamstwa...i aż się prosi o podanie tych niby półprawd, jawnych kłamstw. Takie ogólne rzucanie uwag, to woda na młyn do skłócania ludzi, sianie zamętu. Czym się zatem różnią treści TVP1 od fragmentu wypowiedzi duchownego?

No różną się zasadniczo , bo w TVPiS płynie pogarda , nienawiść , kłamstwo , wykluczenie , homofobia , ksenofobia , fanatyzm religijny , ewangelizacja i zwalczanie niepokornych obywateli .

Ojczulek mówą prawdę , czyli to, każdy rozumny człowiek widzi . Oczywiście od ciebie tego nie można wymagać .
-
-
Oczywiście, że od internautki Dobrawy1 tego nie można wymagać, gdyż ona jest fanatyczką partii rządzącej. Jej opinie nie mogą więc być postrzegane jako miarodajne w kontekście postrzegania PiS oraz propagandy uprawianej przez tę partie za pieniądze wszystkich Polaków. Równiez tych, którzy tej partii nie popieraja, a jednak wbrew swojej woli są okradani, aby trująca propaganda tej partii mogła sobie hasać bezkarnie po telewizorach w polskich domach.
INTERIA.PL

Re: "TVP TO ZATRUWANIE DUSZY NARODU!" - pisze znany Dominikanin w liście otwartym do Kaczyńskiego

patyk Odnosząc się do wypowiedzi o. T. Rydzyka na temat "grzeszyć" nie jest ona sprzeczna z wiedzą ogólną o istocie grzechu. Wypowiadane przez niego słowa nie urażają i nie poniżają.
-
Jest mi niezmiernie przykro w związku z zachowaniem obrazy Boga przez kler.
Tak to ja zgłosiłem CUD na Jasnej Górze związany z uderzeniem się tam w głowę o pulpit ławki uczonego w piśmie usera 'Grzeszko' a huk słychać było w całym kościele. Zakonnik odmówił rozpoznania sprawy to fakt ale... jeszcze zobaczymy!
-
-
Dziekuję za wypowiedź zgodną z zasadniczą treścią tematyczną.
Z "mądrym" (zwłaszcza tak "mądrym", jak uduchowiony "patyk") zawsze miło jest wymienić poglądy i zapoznać się z jego nad wyraz merytorycznymi opiniami. :-)

Dobrawa1 Ksiądz zwrócił się też do prezesa PiS. „Pan osobiście »dolewa oliwy do ognia« (…). Powiedział Pan:

Tusk zdecydował się już na skrajną brutalizację, wręcz animalizację życia publicznego. Wpisuję to w pewną tradycję ! Nasi wrogowie zawsze chcieli Polski prymitywnej, wulgarnej, odrzucającej kulturę. To właśnie buduje Tusk na obce zamówienie”. „Muszę się Panu przyznać, że pańskie wypowiedzi sprawiają mi często ból, niemal fizyczny”
– pisał dominikanin.

Zastanawia mnie jeden fakt....pewna stronniczość ojca Wiśniewskiego. Dlaczego nie analizuje wypowiedzi p. Tuska,....tylko i wyłącznie wypowiedzi p. Kaczyńskiego.?
Kaczyński sprawia ojcu ból?
A mnie i zapewne wielu katolikom ojca wypowiedzi ból sprawiają.
Może ojciec Wiśniewski mógłby to skomentować!
Donald Tusk mówił, że zapora nigdy nie powstanie. Minął się z prawdą

Ta sama wypowiedź p. Tuska widnieje też i pod tym linkiem

https://www.tvp.info/60375157/straz-graniczna-zapora-na-granicy-z-bialorusia-bedzie-gotowa-do-konca-czerwca

I kto tu kłamał, pomawiał politycznych przeciwników? no p. Tusk.
-
-
Skoro o. Wisniewski uznał, że propaganda PiS wyzierająca z anteny TVP "zatruwa dusze" i jest zaprzeczeniem prawdy, oraz rzeczywistości, więc jego opinia jest prawdziwa i nie można jej analizować, gdyz prawda jako taka nie podlega analizie. - To jest dość oczywiste dla każdego człowieka potrafiącego myśleć logicznie.

Reklama

Dobrawa1 Czyżby o. Wiśniewski to też popierał ?

Donald Tusk został w piątek zapytany o wprowadzenie małżeństw homoseksualnych.

– Jeśli będę stał na czele większości parlamentarnej po wyborach, to jedną z pierwszych decyzji będzie decyzja o zgodzie na związki partnerskie – powiedział lider Platformy Obywatelskiej.
a to mały kroczek do małżenstw homoseksualnych. I jak się to ma do Ewangelii i ubieraniem niegodziwości w szaty religijne”? o których napisał dominikanin ?

https://www.tvp.info/55577057/donald-tusk-unika-odpowiedzi-ws-malzenstw-jednoplciowych-i-lgbt
-
-
PROSZĘ NIE MANIPULOWAĆ !!!
Zgoda na związki partnerskie nie jest równoznaczna zgodzie na związki homoseksualne. Związek partnerski to równie dobrze moze być związek między kobietą a mężczyzną nie zalegalizowany w postaci zwiazku małżeńskiego. Każdy ma prawo zyć w takim związku, na jaki ma ochote i w jakim jest mu najwygodniej.

Konstytucja RP nie mówi nic o niemożności wprowadzenia związków partnerskich. Mówi jedynie o tym, ze "małżeństwo, jako związek kobiety i meżczyzny znajduje się pod prawna ochrona państwa" - nic poza tym. Oznacza to, zę moga istnieć również innego rodzaju zwiazki, które jednak nie znajdą się pod ochroną państwa. A tutaj juz wybor należy tylko i wyłącznie do ludzi, czy chcą aby ich zwiazek chroniło państwo, czy nie chcą.

Mówiąc szczerze obecna forma polskiego państwa została przez polityków juz tak mocno zdegenerowana, że ja osobiscie bardzo bym nie chciał, aby to państwo jeszcze maczało paluchy i manipulowało przy moim związku i w moim zyciu prywatnym.

~głąbie
patyk Odnosząc się do wypowiedzi o. T. Rydzyka na temat "grzeszyć" nie jest ona sprzeczna z wiedzą ogólną o istocie grzechu. Wypowiadane przez niego słowa nie urażają i nie poniżają.
-
Tak to ja zgłosiłem CUD na Jasnej Górze związany z uderzeniem się tam w głowę o pulpit ławki uczonego w piśmie usera 'Grzeszko' a huk słychać było w całym kościele. Zakonnik odmówił rozpoznania sprawy to fakt ale... jeszcze zobaczymy!
Jest kilku trochę idiitów w PiSingu. Nie da się ukryć , że jesteś jednym z nich .
-
-
Zgadzam się z przedmówcą: poprzedni komentarz stworzony przez internautę "patyk" pokazał jednoznacznie, że mamy do czynienia z całkowicie niemyślącym fanatykiem partii PiS, dla którego "pisizm" jest już religią nad religie, a przywódcę tej partii traktuje w charakterze bożka.

Reklama

patyk Dziękuje za miły dla mnie komentarz. Jestem krótko byłym łagrownikiem i właśnie przypominałem sobie więzienie dla dzieci i prace przy budowie kolei w ZSRR. Mam nadzieje iż Bóg wysłucha i zderzy się boleśnie z bukiem pewien inny user.
-
-
Dzięki PiS-owi i jego polityce (również propagandowej, wylewanej przez TVP) zmierzamy dośc dużymi krokami w kierunku dawnych łagrów. A zatem proszę odświeżać sobie pamięć, bo niebawem przeszłe doświadczenia mogą okazać się bardzo przydatne.

~gość
-
Rzeczony uczony ma ucisk prostaty na mózg.
-
-
Prostata nie uciska mózgu, lecz pęcherz moczowy. Warto troszkę poczytać i sie poduczyć zanim napisze się podobną bzdurę i skompromituje się na oczach wielu internautów.

Życzę polepszenia kondycji intelektualnej! :-)

Reklama

Napisał(a): ~gość -

-
Definicja grzechu nie jest sprzeczna, ale problem ,,że tego grzechu dokonał o biznesmen Tadeusz Rydzyk . Tego Grzechu dokonują arcybiskupi którzy ukrawają księży pedofilów i tuszują inne zboczenia w kościele. Ostatnio nie wydali akt pedofilskich Państwowej Komisji Śledczej do praw pedofilii i skrytykowali papieża , że śmie ich karać

Napisał(a): ~Polak -

To TVN ma taką ksywę,truciciela Narodu Polskiego,no tak ale wiadomo kto zacz?No wiecie po co ich tu znowu wpuszczono po wygonce przez naszego ukochanego "Wiesława"nie Szymborskiej,bo On miała Wisława.Cześć jej Pamięci

Napisał(a): nas Polske -

Telewizja amerykańska TVN jest po to by pokazać nam jak USA okradło i okrada Polskę z:
1. 3000 ton złota wywiezionego w czasie zaborów ok. 1846 roku na przechowanie.
2. Z majątków prywatnych i przedwojennego państwa i przekazania ich nazistom.
3. Z odszkodowań ok. 100 mld $ za zbrodnie strefy okupacyjnej w Polsce gdzie zastępcą gen. Floriana Siwickiego (prawdziwe nazwisko Sawickij mieszka do dziś w Moskwie) był zbrodniaż generał amerykański! dysponujący 4 tonami trucizn dostarczonych przez USA do wymordowania podziemia antykomunistycznego.
4. Z udziału zbrodni generała Jaruzelskiego odznaczonego za kradzież technik i patentów wojskowych.
5. I sławetne kserografy na "pomoc" dla Polski a wyjechały prosto do ZSRR.
itp

Napisał(a): patyk -

Złożyłem protest do zakonu na wypowiedź o. L. Wiśniewskiego.
Mam pytanie do informatyków a dotyczy programu działającego w internecie do rozpoznawania twarzy. Ojciec Leon kogoś bardzo ale to bardzo mi przypomina i nie mogę sobie przypomnieć hmmm
« Wróć do tematów
Do góry strony: "TVP TO ZATRUWANIE DUSZY NARODU!" - pisze znany Dominikanin w liście otwartym do Kaczyńskiego