80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
80 ppt ?

Twój samochód marzeń (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Twój samochód marzeń

Napisał(a): Gość -

Hej

Każdy z Was na pewno ma swój typ samochodu marzeń. W takim razie oderwijmy się na chwilę od rzeczywistości i pomarzmy :-)

Gdybyście mogli wybrać samochód, o którym zawsze marzyliście, to którego byście wybrali?

Ja bym wybrał Lamborghini Gallardo. A dlaczego? Chyba nie muszę tłumaczyć. Poniższe zdjęcie mówi samo za siebie :-)

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Twój samochód marzeń

Napisał(a): gość -

turb0 Hej

Każdy z Was na pewno ma swój typ samochodu marzeń. W takim razie oderwijmy się na chwilę od rzeczywistości i pomarzmy :-)

Gdybyście mogli wybrać samochód, o którym zawsze marzyliście, to którego byście wybrali?

Ja bym wybrał Lamborghini Gallardo. A dlaczego? Chyba nie muszę tłumaczyć. Poniższe zdjęcie mówi samo za siebie :-)

0002C5MBML77D98C
Jak tylko będziesz miał okazję - kupuj swoje wymarzone auto nawet się nie zastanawiaj!! Dostałem kilka miesięcy temu od współpracowników jazdę Lamborghini Gallardo z Motoprezent. Przejechałem jakieś 12 kilosów i przy każdym jarałem się jeszcze bardziej - jak dziecko. :D Prowadzi się tak, że to marzenie...Zdecydowanie moje auto nr 1! Do tego dodałbym jeszcze Ferrari California, które obserwowałem tam w akcji. Miazga!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • samochd marze
Do góry strony: Twój samochód marzeń