25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
25 ppt ?

tylko długie włosy są sexi (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: tylko długie włosy są sexi

Napisał(a): gość -

A ja jestem obcięta "na chłopaka" i nie narzekam. Wszystkim dogodzić się nie da. Jedni wolą długie, gęste włosy, inni z kolei krótkie. Poza tym nie zamierzam się dostosowywać do wymagań innych, ważna żebym ja się czuła dobrze w nowej fryzurze. Z krótszymi włosami jest o wiele mniej roboty i człowiek się tak nie męczy podczas upałów. Nowa fryzura bardzo mi się podoba a na zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej jakoś szczególnie mi nie zależy. Pozdrawiam:)

Reklama

Wolę krótkie i zadbane niż długie strąki, zafarbowane na żółty kolor z odrostami do ucha! A tak w ogóle to wszystko zależy od kształtu twarzy, charakterku i temperamentu! Takie krótkie, zadziorne fryzurki mogą być naprawdę bardzo sexi!

Reklama

Reklama

polahola mam fryzure na boba i zamierzam obciąć sie na chłopaka, boje sie tylko jednego, ze juz nie bede atrakcyjna. Słyszałam w autobusie rozmowe 2 chłppaków i doszli do wniosku ze dziewczyna z krótkimi włosami przestaje byc jak to okreslili "fajna"
Obetnij i zostań moją dziewczyną! Uwielbiam dziewczyny z krótkimi włosami a takich jak na lekarstwo!

A u mnie w pracy jest jedna taka Pani - krótkie włoski, śliczna buzia, piękne ciało i.....wszyscy do niej wzdychamy:) Jest urocza, świeża i taka kobieca....więc jak widzisz długość włosa nie ma tu nic do rzeczy! Mimo, że reszta ma włosy dłuższe i tak ta jest najładniejsza:)

Napisał(a): Gość -

Zawsze marzyłam o długich włosach, bo też wydawało mi sie, że wygladają fantastycznie i tak jest, ale ze względu na kiepski rodzaj włosów nie są mi pisane włosy do pasa, więc staram się, aby moja krótsza fryzurka (bob:)) była staranie ułożona, a włosy wygladały zdrowo.. Musiałam to zaakceptować, pewnych rzeczy po prostu sie nie przeskoczy.

Napisał(a): Gość -

polahola mam fryzure na boba i zamierzam obciąć sie na chłopaka, boje sie tylko jednego, ze juz nie bede atrakcyjna. Słyszałam w autobusie rozmowe 2 chłppaków i doszli do wniosku ze dziewczyna z krótkimi włosami przestaje byc jak to okreslili "fajna"
ale chodzi o górę czy dół? Bo może chodziło im o włosy na dole aby było za co szarpać :D:D:D har har har
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Dlugie wlosy sa
  • dziewczyny z krótkimi włosami moga byc sexi
Do góry strony: tylko długie włosy są sexi