71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń302
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +46
71 ppt ?

Tylko jedna z 168 godzin w tygodniu (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tylko jedna z 168 godzin w tygodniu

Napisał(a): ~armagedon -

Nie mogę się nadziwić i jestem zdumiony jak tu wielu nawet kilkanaście godzin w tygodniu, oczerniają i plują na kościół św. tylko dlatego, że jakiś chrześcijanin czy katolik tylko 1 godzinę w tygodniu pójdzie sobie na nabożeństwo dnia świętego.
Zapalczywość i wysiłek jaki tu wkładają przeciwnicy Boga i zbawienie , przeciw tej jednej godzinie wierzących jest bardzo "podejrzana" . A jakie to "siły" naprawdę za nimi stoją, oraz ich do tego inspirują to łatwo się domyśleć.
INTERIA.PL

Re: Tylko jedna z 168 godzin w tygodniu

Napisał(a): ~oj tam -

za to nikt nikogo nie krytykuje ,,tylko za to co robicie oprócz tej godziny,zawłaszczyliście całą przestrzeń społeczną ,państwo jest de facto wyznaniowe ,KK się skompromitował aferami pedofilskimi ,można by wymieniać i wymieniąć

Napisał(a): ~opoka -

~oj tam za to nikt nikogo nie krytykuje ,,tylko za to co robicie oprócz tej godziny,zawłaszczyliście całą przestrzeń społeczną ,państwo jest de facto wyznaniowe ,KK się skompromitował aferami pedofilskimi ,można by wymieniać i wymieniąć
A ty nie widziałeś chyba jak w naprawdę groźnie wygląda zawłaszczenie przestrzeni publicznej przez fanatyzm? Zobacz co się dzieje. w Pakistanie, ile jest tam wyroków śmierci ferowanych przez islamistów wobec innowierców.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~oj tam za to nikt nikogo nie krytykuje ,,tylko za to co robicie oprócz tej godziny,zawłaszczyliście całą przestrzeń społeczną ,państwo jest de facto wyznaniowe ,KK się skompromitował aferami pedofilskimi ,można by wymieniać i wymieniąć
Co rozumiesz przez zawłaszczenie całej przestrzeni społecznej? Wprawdzie coraz częściej słyszy się zachęcanie do ukrywania wiary w Boga i wyznania katolickiego, ale jaki sens miałoby takie ukrywanie w państwie, w którym przeważającą część społeczeństwa stanowią katolicy?

jako katolik nie zdajesz sobie pewnie z tego sprawy ale w Polsce żyją nie tylko katolicy i państwo nie jest oficjalnie wyznaniowe a się dzieje-Kościół katolicki w Polsce przepuszcza totalną ofensywę. Jest wszędzie. W prasie, telewizji, radiu. Jest w szkole, w urzędach i na ulicy. Wciska się do mojego domu i łóżka. Nie mogę wysłuchać wiadomości bez informacji o poczynaniach biskupów, kardynałów, księży, papieża. Co tydzień jakieś ważne kościelne wydarzenie zajmuje łamy oficjalnych mediów..Kraj prześciga się w budowaniu coraz większych krzyży, pomników, dzwonów i świątyń. Pielgrzymka goni pielgrzymkę.Co druga ulica to ulica JPII. Prawie każda szkoła to szkoła JPII. Szpitale JPII lub prymasa tysiąclecia. . Nowi władcy Polski, którzy wygrali właśnie wybory zamierzają swojego Boga i wyznanie wprowadzić do konstytucji, praw, prawodawstwa i ustawodawstwa. Wszystkie decyzje polityczne, ekonomiczne i gospodarcze zaczyna podejmować się tylko w obecności hierarchów kościoła. Instytucje kościelne i przykościelne stoją poza prawem i nad prawem. Nie obowiązują ich żadne prawa państwa Polskiego. Nie płacą podatków. Nie muszą się rozliczać ze swoich dochodów, przychodów i wydatków. Kościół decyduje o kształcie i formie oświaty i szkolnictwa. . Zastępy dewotek i bigotów w moheroerowych beretach stanowią o wartościach moralnych społeczeństwa To, co wczoraj było po prostu śmieszne dzisiaj staje się normą społeczną. Żyję w państwie wyznaniowym. Moher w triumfalnym marszu zajmuje coraz to nowe pozycje. Czuję się osaczony dominującą w tym kraju religią. Jestem wystraszony szturmem kościoła katolickiego, który wciska mi się powoli wszędzie. A przecież wydawało mi się, że państwo polskie miało być państwem świeckim z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa. Widać tylko mi się tak wydawało. Zastanawiam się, kiedy na ulicach pojawią się kościelne komanda. Taka religijna policja. Brrrrrr.....................skóra mi cierpnie. Pozdrawiam wszystkich ludzi wolnych od uzależnień religijnych(cyt)

Reklama

Napisał(a): ~lil -

stasiek ci co plują na kościół -=-katolików [-jak nie raz pisałem ]--są to tchórze śmierdzące --na temat islamu nic nie potrafią napisać -=-lewactwo tak ma/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
bo islam w Polsce nie jest jeszcze problemem ,KK-jest

Reklama

Napisał(a): ~armagedon -

~oj tam jako katolik nie zdajesz sobie pewnie z tego sprawy ale w Polsce żyją nie tylko katolicy i państwo nie jest oficjalnie wyznaniowe a się dzieje-Kościół katolicki w Polsce przepuszcza totalną ofensywę. Jest wszędzie. W prasie, telewizji, radiu. Jest w szkole, w urzędach i na ulicy. Wciska się do mojego domu i łóżka. Nie mogę wysłuchać wiadomości bez informacji o poczynaniach biskupów, kardynałów, księży, papieża. Co tydzień jakieś ważne kościelne wydarzenie zajmuje łamy oficjalnych mediów..Kraj prześciga się w budowaniu coraz większych krzyży, pomników, dzwonów i świątyń. Pielgrzymka goni pielgrzymkę.Co druga ulica to ulica JPII. Prawie każda szkoła to szkoła JPII. Szpitale JPII lub prymasa tysiąclecia. . Nowi władcy Polski, którzy wygrali właśnie wybory zamierzają swojego Boga i wyznanie wprowadzić do konstytucji, praw, prawodawstwa i ustawodawstwa. Wszystkie decyzje polityczne, ekonomiczne i gospodarcze zaczyna podejmować się tylko w obecności hierarchów kościoła. Instytucje kościelne i przykościelne stoją poza prawem i nad prawem. Nie obowiązują ich żadne prawa państwa Polskiego. Nie płacą podatków. Nie muszą się rozliczać ze swoich dochodów, przychodów i wydatków. Kościół decyduje o kształcie i formie oświaty i szkolnictwa. . Zastępy dewotek i bigotów w moheroerowych beretach stanowią o wartościach moralnych społeczeństwa To, co wczoraj było po prostu śmieszne dzisiaj staje się normą społeczną. Żyję w państwie wyznaniowym. Moher w triumfalnym marszu zajmuje coraz to nowe pozycje. Czuję się osaczony dominującą w tym kraju religią. Jestem wystraszony szturmem kościoła katolickiego, który wciska mi się powoli wszędzie. A przecież wydawało mi się, że państwo polskie miało być państwem świeckim z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa. Widać tylko mi się tak wydawało. Zastanawiam się, kiedy na ulicach pojawią się kościelne komanda. Taka religijna policja. Brrrrrr.....................skóra mi cierpnie. Pozdrawiam wszystkich ludzi wolnych od uzależnień religijnych(cyt)

Do Oj tam. Czy jesteś pewny, że to ciebie mierzi i irytuje obecność kościoła w przestrzeni publicznej ? Czy może raczej obecność kościoła przeraża i budzi panikę twoich ciemnych, niewidzialnych prześladowców, które ciebie otumaniły i boją się, że wymkniesz się im z ich sideł ciemności.

Napisał(a): stasiek -

~lil
stasiek ci co plują na kościół -=-katolików [-jak nie raz pisałem ]--są to tchórze śmierdzące --na temat islamu nic nie potrafią napisać -=-lewactwo tak ma/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
bo islam w Polsce nie jest jeszcze problemem ,KK-jest
-----problemem jest zdradzieckie lewactwo -=-dla którego liczy się tylko władza ===kasa----a nie kraj ----dzięki Bogu i Pis --nie mamy tego problemu -=-POmafia chciała sprowadzić ich do Polski//////////////////////////////////////////////////

~armagedon
~oj tam jako katolik nie zdajesz sobie pewnie z tego sprawy ale w Polsce żyją nie tylko katolicy i państwo nie jest oficjalnie wyznaniowe a się dzieje-Kościół katolicki w Polsce przepuszcza totalną ofensywę. Jest wszędzie. W prasie, telewizji, radiu. Jest w szkole, w urzędach i na ulicy. Wciska się do mojego domu i łóżka. Nie mogę wysłuchać wiadomości bez informacji o poczynaniach biskupów, kardynałów, księży, papieża. Co tydzień jakieś ważne kościelne wydarzenie zajmuje łamy oficjalnych mediów..Kraj prześciga się w budowaniu coraz większych krzyży, pomników, dzwonów i świątyń. Pielgrzymka goni pielgrzymkę.Co druga ulica to ulica JPII. Prawie każda szkoła to szkoła JPII. Szpitale JPII lub prymasa tysiąclecia. . Nowi władcy Polski, którzy wygrali właśnie wybory zamierzają swojego Boga i wyznanie wprowadzić do konstytucji, praw, prawodawstwa i ustawodawstwa. Wszystkie decyzje polityczne, ekonomiczne i gospodarcze zaczyna podejmować się tylko w obecności hierarchów kościoła. Instytucje kościelne i przykościelne stoją poza prawem i nad prawem. Nie obowiązują ich żadne prawa państwa Polskiego. Nie płacą podatków. Nie muszą się rozliczać ze swoich dochodów, przychodów i wydatków. Kościół decyduje o kształcie i formie oświaty i szkolnictwa. . Zastępy dewotek i bigotów w moheroerowych beretach stanowią o wartościach moralnych społeczeństwa To, co wczoraj było po prostu śmieszne dzisiaj staje się normą społeczną. Żyję w państwie wyznaniowym. Moher w triumfalnym marszu zajmuje coraz to nowe pozycje. Czuję się osaczony dominującą w tym kraju religią. Jestem wystraszony szturmem kościoła katolickiego, który wciska mi się powoli wszędzie. A przecież wydawało mi się, że państwo polskie miało być państwem świeckim z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa. Widać tylko mi się tak wydawało. Zastanawiam się, kiedy na ulicach pojawią się kościelne komanda. Taka religijna policja. Brrrrrr.....................skóra mi cierpnie. Pozdrawiam wszystkich ludzi wolnych od uzależnień religijnych(cyt)

Do Oj tam. Czy jesteś pewny, że to ciebie mierzi i irytuje obecność kościoła w przestrzeni publicznej ? Czy może raczej obecność kościoła przeraża i budzi panikę twoich ciemnych, niewidzialnych prześladowców, które ciebie otumaniły i boją się, że wymkniesz się im z ich sideł ciemności.

?? nie zostałam wychowana w strachu ,nie przypisuj mi swoich lęków ,po prostu nie chce żyć w państwie wyznaniowym ,wiara powinna być w sferze prywatnej

Napisał(a): ~Andrzej -

Moi drodzy, piszecie o rzeczach, o których nie macie zielonego pojęcia. Przeczytanie starego czy też nowego testamentu nie czyni z Was specjalistów z dziedziny religii chrześcijańskiej. Mało tego przeczytanie biblii nie czyni nikogo znawcą judaizmu. Kraczecie jak wrony nad koronami drzew a ciekaw jestem czy wiecie, że zarówno chrześcijaństwo jak i islam wywodzą się z judaizmu. Judaizm natomiast jest oparty na przekazach egipskich i babilońskich a te znów wywodzą się z Sumeru. Tak więc przez tysiąclecia ludkowie a raczej przywódcy religijni tworzyli doktryny wiary na potrzeby utrzymania władzy i dóbr materialnych. Tak więc kłótnia nie ma sensu bo to kłótnia o nic choć szare masy nabijają kasę klerowi.

Napisał(a): ~tadeusz -

Są jeszcze inne źródła wiary niż biblia. Naprzykład pisma mistyczne Marii z Agredy , czy mistyczki , stygmatyczki Cateriny Emmerich, która opisała dzieje świata od Adama i Ewy aż do ostatnich dni życia Najświętszej Maryi w Efezie.

Napisał(a): ~rety -

~tadeusz Są jeszcze inne źródła wiary niż biblia. Naprzykład pisma mistyczne Marii z Agredy , czy mistyczki , stygmatyczki Cateriny Emmerich, która opisała dzieje świata od Adama i Ewy aż do ostatnich dni życia Najświętszej Maryi w Efezie.
to już wolę Biblie od urojeń chorych psychicznie ,Ty serio?

Napisał(a): ~tadeusz -

Jeszcze do tej pory żadna nauka (ani świecka ani teologiczna) nie stwierdziła, że osoby mające stygmaty Chrystusa miałyby być chore psychicznie. Poza tym biblijne opisy Emmerich zostały potwierdzona przez archeologów , którzy kierując się jej tekstami odnaleźli zaginione ruiny miejscowości jakie kiedyś istniały .

Napisał(a): ~klik -

~tadeusz Jeszcze do tej pory żadna nauka (ani świecka ani teologiczna) nie stwierdziła, że osoby mające stygmaty Chrystusa miałyby być chore psychicznie. Poza tym biblijne opisy Emmerich zostały potwierdzona przez archeologów , którzy kierując się jej tekstami odnaleźli zaginione ruiny miejscowości jakie kiedyś istniały .
stygmatycy nie ,tylko te mistyczki ,a co do stygmatów to jest to silna autosugestia cos w rodzaju autohipnozy ,stygmatycy mają rany na dłoniach tam gdzie na obrazach ! ma Jezus ,historyczne źródła z kolei podają że do krzyża przybijano w nadgarstkach bo tam jest mocne ścięgno które utrzyma ciężar ciała
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tylko jedna z 168 godzin w tygodniu