35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +1
35 ppt ?

Ubrania dla dzieci (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ubrania dla dzieci

Napisał(a): ~helguzka -

Ja zdecydowanie preferuję nowe, używane są tak naprawdę niewiele tańsze. Kupuję bardzo różnie, obecnie coraz częściej przez internet, głównie z braku czasu. A kupując w sieci zamówię i za kilka dni mam rzeczy w domu. co do 5.10.15 to też często tam zaglądam, w takich okresach jak teraz gdzie jest mnóstwo wyprzedaży najczęściej :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~weraaa -

Ja preferuję ubrania nowe, ale czasem zdarza mi się kupować w lumpeksach i co lepsze - czasem te ubrania są lepszej jakości niż te z sieciówek ;| staram się też przekazywać niezniszczone ubrania dalej, niedawno dołączyłam do akcji pomaganie przez ubranie. Jak już kupuję markowe rzeczy, z których dzieci już wyrosły staram się je maksymalnie wykorzystywać, a przy tym mozna pomóc innym.

Napisał(a): ~MamaJulia -

ja kupuję zazwyczaj w sieci, najczęściej na www.nicponkids.pl - sklep sprawdzony już przezemnie i siostę, duży wybór ubranek w atrakcyjnych cenach, a często można wyłapać prawdziwe perełki na przecenach : Ubranka są bardzo trwałe i są w użyciu tak długo, dopóki maluch z nich wyrośnie :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ubrania dla dzieci