246
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi230
  • Ocen na +-20
246 ppt ?

Uciążliwa wada wzroku - co robić:/ (231)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Uciążliwa wada wzroku - co robić:/

Napisał(a): gość -

Akurat prof. Szaflik zajmuje się bardziej skomplikowanymi przypadkami. Natomiast jeżeli chodzi o korekcję laserową, to zabiegi te wykonują cztery bardzo doświadczone lekarki. Na stronie kliniki znajdziesz informacje zarówno na ten temat lekarzy, jak i cennik usług (wizyty, zabiegi, konsultacje, badania). Wszystko jest przejrzyście i szczegółowo opisane.
INTERIA.PL

Ok, dziękuje już znalazłam te informacje, przegrzebałam też fora i stwierdziłam, że doktor Gadomska będzie wykonywała korekcję, ponoć ma duże doświadczenie ale też fajne podejście do pacjenta więc dla mnie idealnie!

Reklama

Reklama

Dokładnie zgadzam się z Tobą. Uważam, że klinika CMO Laser, to dobry kierunek. Pomogli wielu pacjentom. Coraz więcej pozytywnych opinii na ich temat napotykam w internecie. Też tam miałam zabieg ponad rok temu. Dzięki korekcji pozbyłam się sporej wady.

Reklama

Na szczęście super widzę. Wada -6 OP i -5,5 OL została usunięta i nie ma nawrotu. Tak więc jestem zadowolona z efektów korekcji bardziej niż bardzo :) Trafiłam do dr Gadomskiej, w sumie z przypadku, bo wybrałam pierwszy wolny termin. Okazało się, że dr Gadomska to bardzo doświadczona lekarka, godna polecenia. Co do metody zabiegu, to już wtedy wprowadzono EBK. I właśnie ja zostałam zakwalifikowana do tej metody. Jak widać po efektach zabiegu, jest to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda.

gość Dokładnie zgadzam się z Tobą. Uważam, że klinika CMO Laser, to dobry kierunek. Pomogli wielu pacjentom. Coraz więcej pozytywnych opinii na ich temat napotykam w internecie. Też tam miałam zabieg ponad rok temu. Dzięki korekcji pozbyłam się sporej wady.
A jak z innymi zabiegami w tej klinice? Czy też są wykonywane na tak samo wysokim poziomie, jak korekcja laserowa? Dokładnie chodzi mi o efekty i skuteczność operacji wszczepienia soczewki fakijnej. Niestety do korekcji laserowej nie kwalifikuję się ze względu na zbyt dużą wadę.

Tak. Możesz śmiało zapisać się na badania pod kątem zrobienia operacji wszczepienia soczewki fakijnej. CMO Laser to chyba najlepszy wybór, jeżeli chodzi o tego typu zabieg. Ja też jestem szczęśliwą pacjentką tej kliniki. Miałam zabieg korekcji laserowej u prof. Grabskiej-Liberek która zajmuje się również operacjami doszczepienia soczewki fakijnej. Bardzo fajna lekarka. Dzwoń i umawiaj się na wizytę. Powodzenia.

Trzeba długo czekać do tej lekarki? Skoro już tam polecasz to chcę iść do niej, moi znajomi mają dobry wzrok wiec muszę szukać opinii w necie. Ogólnie uważasz że Klinika jest na dobyrym poziomie, jak ją oceniasz?

No bardzo dobrze oceniam i dlatego polecam. Jeżeli chodzi o terminy oczekiwania na wizytę, to ja akurat czekałam kilka dni. Najlepiej jak zadzwonisz bezpośrednio do rejestracji i tam Ci powiedzą, jaki jest czas oczekiwania na konsultację. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

gość Tak. Możesz śmiało zapisać się na badania pod kątem zrobienia operacji wszczepienia soczewki fakijnej. CMO Laser to chyba najlepszy wybór, jeżeli chodzi o tego typu zabieg. Ja też jestem szczęśliwą pacjentką tej kliniki. Miałam zabieg korekcji laserowej u prof. Grabskiej-Liberek która zajmuje się również operacjami doszczepienia soczewki fakijnej. Bardzo fajna lekarka. Dzwoń i umawiaj się na wizytę. Powodzenia.
A czy ktoś miał u tej lekarki robiony zbieg doszczepienia soczewki fakijnej. Większość osób wypowiadających się na temat prof. Grabskiej-Liberek piszę w kontekście korekcji laserowej. Przy mojej wadzie -11D mogę zapomnieć o zabiegu korekcji. Jeżeli już się zakwalifikuję do jakieś operacji korygującej wzrok, to będzie to właśnie soczewka fakijna. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała zapisać się do prof. Grabskiej-Liberek. Czy ktoś miał zabieg doszczepienia soczewki fakijnej i może napisać kilka słów na ten temat.

Cześć, może a propos doszczepienia soczewki fakijnej zapytasz bezpośrednio na facebooku na stronie kliniki Okolaser. Chyba tam najszybciej masz szansę trafić na kogoś, kto miał robiony zabieg doszczepienia soczewki fakijnej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uciążliwa wada wzroku - co robić:/