56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
56 ppt ?

Uciążliwe migreny :( (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Uciążliwe migreny :(

Napisał(a): Gość -

Nawet mi nie mówcie o migrenie. Ja przechodzę ją strasznie, nawet nie chce myśleć o niej, bo od razu głowa mnie zaczyna boleć. Przeczytałam w broszurce informacyjnej Vimedu, że może być to spowodowane nieodpowiednia dietą, która osłabia układ immunologiczny, przez co dochodzi do jakiś reakcji w mózgu. Wiecie coś może więcej na ten temat?

Na mocny ból głowy dobrą alternatywą dla przeciwbólowych tabletek są różnego rodzaju żele. Z tego co się orientuję to skutecznym jest Dermentol, która jest na bazie mentolu i kamfory. Wystarczy troszeczkę wmasować w skronie. Działa kojąco i uśmierzająco na ten uciążliwy ból.

Reklama

Reklama

Reklama

U mnie też sprawdza się Sumamigren, do tego długo prowadziłam dzienniczek migren, więc dokładnie wiem czego unikać żeby nie prowokować napadów. Zabójcze np dla mnie jest zbyt późne chodzenie spać - wtedy migrena następnego dnia murowana.

Zanim zaczniecie brać nlpzety, kodeiny i podobne najpierw trzeba:

1. określić typ migreny (chyba tylko tutaj jest wszystkohttp://www.pr(...)Migrena)
2. przestudiować każdy czynnik spustowy, czy u nas też występuje (wysiłek, wino, środowiskowe)
3. z dodkładnym wywiadem chodzić regularnie do lekarza
4. przestrzegać zaleceń lekarza! bo z tym jest największy problem!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • migrena a karmienie piersią
  • Cini tabletki
Do góry strony: Uciążliwe migreny :(