54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
54 ppt ?

Uciążliwe migreny :( (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Uciążliwe migreny :(

Napisał(a): Gość -

Moze wyda sie to głupie, ale ja biore jedna tabletke etopiryny nastepie ja rozgryzam i połykam popijajac woda :)
Efekt jest tego taki ze tabletka szybciej sie wchłania a po 20 minutach nie ma sladu po bolu .
Sposob ten polecila mi pewna stasza pani gdy bylam na wakacjach z poczatku nie wierzylam w jego skutecznosc ale wyprobowalam to i DZIALA !
INTERIA.PL

Moja mama miała bardzo silne migreny, ustały kiedy nastąpiła u niej menopauza. Brzmi strasznie, ale teraz mama świetnie się czuje i dzięki fajnym poradom na np. menopauza.pl czy innych portalach dla kobiet potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. Cieszy się życiem, oczywiście mój tato też jest zadowolony, że mama w końcu się wyciszyła i jest radosna.

Reklama

Ja mam od pół roku bardzo częste bóle głowy trwające nawet tydzień albo i dłużej,przy tym towarzyszy mi ból karku,nudności oraz wstrętny gorzki smak tak jakby wywodził się z zatok lub mózgu. Miałam badane zatoki i wyszło że są zdrowe i najprawdopodobniej to migrena z która sobie nie mogę poradzić:(

Ja odstawiłam kawę ponad rok temu i bóle pojawiają się naprawdę sporadycznie, Jak piłam kawę głowa mnie bolała po 2,3 dni na okrągło.Kiedyś własnie przeczytałam, żę migrenowcy powinni unikać kawy,czerwonego wina i czekolady.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • migrena a karmienie piersią
  • Cini tabletki
Do góry strony: Uciążliwe migreny :(