1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Ujawniono taśmy Kaczyńskiego (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

Napisał(a): ~Obiektywny -

W tamtych latach gdy to mówił, to nic innego nie mógł powiedzieć. Gdyby to zero opowiadało takie bzdury jak dzisiaj, ludzie by ich na taczkach wywieźli. I tyle by było o kaczkach. Najgorsze jest to, że część wyznawców pis wierzy w to co ten kłamca mówi. Tworzą fałszywy obraz historii, obrażają ludzi którzy w tedy dokonywali zmian, a oni stali z boku, byli nic nie znaczącymi pionkami.
INTERIA.PL

Re: Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

Napisał(a): ~ouma -

~Rainis Miał wówczas około 45 lat, czyli liniejący osobnik.... cóż to za "kaczęcie"? Mamisynek wiekowo zaawansowany, niedopieszczony i nieprzystosowany do normalnego życia. Zresztą takim pozostał do dnia dzisiejszego. Niektórzy jego rówieśnicy dziadkami zostawali w tym wieku. Facet posiada niekwestionowany talent w wyczuwaniu skąd wieje wiatr i ustawianiu się "z wiatrem". Już za komuny rozpieszczany od dziecka (m.in. jako "wybitny" aktor) i po dzień dzisiejszy ta cecha "utrzymuje go na powierzchni". Nie jest to jakaś postać wybitna, obdarzona charyzmą a tylko mały, trawiony negatywnymi emocjami człowiek, który pętając się przez całe dziesięciolecia wokół polityki stał się (wyłącznie) sprawnym "polikratą". Tak bym pokrótce scharakteryzował to kaczęcie a zarazem wodzireja na dzisiejszej scenie politycznej.
Brawo!!!!. Jak miło mądrego poczytać

Re: Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

Napisał(a): ~Romanowski -

Lech Kaczyński nie był żadnym zastępcą Wałęsy , chyba ci się coś pomieszało . Lech Kaczyński w 1989 roku był tylko Doradcą Prawniczym w Solidarności , Był Nikim . Wtedy liczyli się w Solidarności , Ci tacy mało wykształcenie , robole jak Wałęsa , Gwiazda , Jurczyk ,Frasyniuk i ci wykształceni jak profesorowie , Geremek , Borusewicz , Celiński , Bogdan Lis , Rulewski ale kłamstewka powtarzane wielokrotnie jak widać robią swoje ... he he he he he .........!!!

Re: Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

Napisał(a): ~Janko Walski -

"Dziś sam uważa, że był postacią niezwykle znaczącą w tamtym czasie" - to kłamstwo jest osia tej kolejnej manipulacji. Podajcie choć jedną wypowiedź PJK w taki sposób siebie oceniającą.

Poza tym jak zwykle w manipulacji chodzi o pomieszanie języka. Tym razem o zneutralizowanie frazy "ujawniono taśmy". Oszustwo polega na tym że termin ten odnosi się do prywatnych rozmów wierchuszki Totalnych, nagranych BEZ ICH WIEDZY. Tu naciągnięto to otoczenie semantyczne frazy "ujawniono taśmy" na materiały dostępne publiczne od powstania, na materiały dziennikarskie, na archiwa radiowe, telewizyjne, czy prasowe. Chodzi o rzutowanie pejoratywnego kontekstu pierwotnego na przekaz niemający nic z takim kontekstem wspólnego. Chodzi tak jak powiedziałem by zdezorientować ludzi powierzchownie śledzących sprawy publicznie, czyli przytłaczającą większość.

Dodam, że manipulacja ta jest stosowana nagminnie obok manipulacji polegającej na odwróceniu

Re: Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

Napisał(a): Krakussss -

No przecież on i tak nigdy się w Solidarności się nie liczył sam Lech Wałęsa to powiedział i że wziął ich obu z litości, ale to już szkoda słów na tego człowieka trzeba go tylko odsunąć od władzy i postawić przed Trybunałem Stanu zamknąć i zakazać jakiejkolwiek działalności związanej z posłowaniem i byciem w ogóle przy rządzie i władzy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ujawniono taśmy Kaczyńskiego