Odpowiadasz na:
Ukrycie forum pamiętniki

Morsik84
Temat dodał(a):
Morsik84 -
Witam. Zanim pamiętniki zostały zamknięte Pani Agnieszka obiecała nas schować. Jak widać nie udało się. Napisałem do niej w związku z tym i mam nadzieję że jakoś to poprawi. Inaczej pewnie to wszystko rozpadnie się....

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ukrycie forum pamiętniki

Napisał(a): Gość -

Mors, to byłoby idealne. Ukrycie pamiętników a jednocześnie przekierowanie ze starej strony.

Reklama

Napisał(a): ~HaHa -

~Widelota Prezes Jarosław Kaczyński tęskni za radzieckimi gazetami.
Ach, Prawda, Izwiestia, artykuły o wykonaniu planu , relacje z plenów, ach ...
O raportach - Prezesie Zadanie wykonane .......
Ale wziął się w garść, wstał z muszli i sięgnął po znienawidzoną Gazetę Wyborczą .
Piszesz o Jaruzelu? Mam złą wiadomość dla ciebie, on już nie żyje, nie można go wskrzesić. Ale jest jeszcze sporo komuchów w kraju, znajdziesz sobie innego idola, może nawet lepszego. Nie popadaj w histerię:)

Napisał(a): Morsik84 -

Witam. Zanim pamiętniki zostały zamknięte Pani Agnieszka obiecała nas schować. Jak widać nie udało się. Napisałem do niej w związku z tym i mam nadzieję że jakoś to poprawi. Inaczej pewnie to wszystko rozpadnie się....

Reklama