189
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +0
189 ppt ?

Ulubiona częścią ciała u faceta:) (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ulubiona częścią ciała u faceta:)

Napisał(a): gość -

nie liczy się kochane panie grubośc członka lecz dobry początek co z tego że dziś wiele waszych partneró przed sexem wychodzi albo się napić albo zapalić lub do wc a czemu ! proste leci po tabletke viagry irp...malo kto sam jestem facetem rozmawiamy i duzo ma problemy jak zacyzna się gra wstępna każda normalna kobieta nie puszcza faceta bo on coś chce takie moje zdanie bo zaczyna się wszytsko zmieniać i czasami odechciewa się wszystkiego truskawki bita śmietana i długie pieszczoty a facet myśli że jak kobieta go dotyka to już chce go do buzi brac haha sorki śmieszne ale prawdziwe jak chce dziwke niech jedzie na ulice prawdziwee kobiety chcą uczucia przytulać się winko kolacja muzyka lampeczka wina i długa gra wstępna a nie byle co i żeby tylko wchodzić i jechać po tabletkach do konca nie kwestia w tym żeby nam było dobrze tylko nam w kwesti mi i kobiecie ja kocham się kochać godzinami na sam zapach kobiety wiem że jest zadbana widac po perfumie ubraniu itp a nie pseudo gwiazdy co graja ą ę a w włóżku kłody masakra pozdrawiam wszystkie kochane panie i sorki że się rozpisałem jeśli ktoś chce porozmawiac zapraszam lub meil koteczekdlaciebie@interia.pl meila wymyśliłem teraz żeby nie pisał byle kto na prywatnego meila pa
INTERIA.PL

NA gdzie sa ci mezczyzni ? Ja widze na ulicach oblesnych facetow i zuli ....mordy jak wieprze ,chodzace karaluchy,smierdzacy i slysze plugawe,wulgarne slownictwo.Stwory,ktorzy nie maja krytyki wobec siebie a wielkie oczekiwania wobec wygladu i majetnosci kobiet.Bezrobotni,bez wlasnego lokum,pijacy ponad norme ......owszem czasem trafia sie ktos z przyzwoitym wygladem ,ale taki nietykalny,chodzi jakby po innej ziemi i wydaje mu sie ,ze bedzie wieczny pan i władca ,eros pieprzony......kochaja tylko niedobitki,glusie,starcy szukajacy pielegniarki na starosc po swoich wczesniejszych krews.... podbojach,ale kto ich chce ?

Reklama

Hej,ja u mojego męża uwielbiam tors,jest taki męski(podgala włosy na klacie),nie wspomnę o jego genitaliach,lubię je dotykać,ma taki fajny zgrabny woreczek nie obwisły jak u psa o członku już nie wspomnę,a ten tyłeczek ,ma ładniejszy od mojego!Alejest też czuły i delikatny,kocha mnie a ja jego.stopy ma brzydkie ale co tam stopy.

Reklama

Zgrabna, jędrna pupa. Szerokie, proste ramiona. Dłonie smukłe, długie proste palce. Stopy szczupłe, smukłe z ładnymi paznokciami. Długie, zgrabne nogi. Duże usta, ale nie takie jak u murzynów. Prosty, długi nos. Czoło szerokie, niewypukłe z ładnymi zakolami na skroniach. To mój ideał. Jest taki mężczyzna niestety dla mnie nie osiągalny.

Reklama

gość Kołodziejczykowa najbardziej u facetów lubi ich penisy,jak je bierze w usta toczy drży podłoga,tylko żony tych facetów jak się dowiedzą to bedzie drżała Kołodziejczykowa
Ten czy ta musi być nieszczęśliwym człowiekiem i bardzo samotnym.Złap sobie jakiegos
przynajmniej potrzymasz

najbardziej u mojego faceta pociąga mnie jego niezależność /oraz moja niezależność/ wygodę mamy w każdym dniu naszego wspólnego życia...polecam - choć trudne ale dajemy radę,dorobiliśmy się 3 córek i syna oraz swojej firmy,
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciało u faceta
Do góry strony: Ulubiona częścią ciała u faceta:)