24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Upały w mieście? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Upały w mieście?

Napisał(a): Gość -

W Krakowie temperatura ponad 30 stopni... Jak jest u was?
Jak radzicie sobie z tymi upałami? Jak spędzacie czas? Co jecie?
Ja upałów bardzo nie lubię. Jest mi duszno, w nocy spać nie mogę. Nie wiem co jeść bo nic mi nie smakuje. No coś okropnego. Dodatkowo mieszkam w centrum miasta i nie mam co ze sobą zrobić w takie dni jak dziś. Co innego gdybym mieszkała na wsi, tam zawsze można sobie jakoś lepiej zorganizować czas ;)
Co wam pomaga przetrwać te okropne dni...?
INTERIA.PL

Re: Upały w mieście?

kinia89 W Krakowie temperatura ponad 30 stopni... Jak jest u was?
Ja upałów bardzo nie lubię. Jest mi duszno, w nocy spać nie mogę. Nie wiem co jeść bo nic mi nie smakuje. No coś okropnego. Dodatkowo mieszkam w centrum miasta i nie mam co ze sobą zrobić w takie dni jak dziś. Co innego gdybym mieszkała na wsi, tam zawsze można sobie jakoś lepiej zorganizować czas ;)
U mnie 36.......pod Krakowem...:))))
Chodzę goła!!!!!!!!!
:))))

Reklama

bodzik1
kinia89 W Krakowie temperatura ponad 30 stopni... Jak jest u was?
U mnie 36.......pod Krakowem...:))))
Chodzę goła!!!!!!!!!
:))))
>>A co mają gwałcić?)))))))))

Reklama

Napisał(a): gość -

W upały najlepiej pic niegazowana wodę mineralna. Nie za dużo na raz, pomału, małymi łykami, np po pol szklanki - szklankę co godzinę. Jak się odczuwa duże pragnienie to należy pic więcej. Wbrew opiniom nie powinno się pic za zimnych napoi. Jeść należy lekkie posiłki. Ja w upały jem dużo świeżych sałatek , warzyw, owoców. W upały super sprawdzają się kefiry, chłodniki. Trzeba pamiętać o tym,żeby w największe słonce nie wychodzić z domu. A jak już trzeba to powinno się osłonic głowę kapeluszem, czapka z daszkiem i koniecznie powinno się użyć krem przeciwsłoneczny z filtrem UV.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Upały w mieście?