58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +-3
58 ppt ?

Upięte fryzury wieczorowe na wesele (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Upięte fryzury wieczorowe na wesele

Napisał(a): Gość -

Pod koniec miesiąca idę na wesele i chciałabym spiąć jakoś włosy (średnia długość- do łopatek). Najbardziej zależy mi na prostych upięciach, które mogłabym wykonać sama w domu, ale jeżeli znajdę coś ładnego, to będę skłonna pójść do fryzjera. Zależy mi na tym, żeby fryzura była fryzurą typowo wieczorową, jednak fajnie jakby miała jakieś wychodzące kosmyki.

Sama znalazłam w Internecie takie fryzury. Proszę oceńcie i powiedzcie, która najładniejsza, albo wyślijcie swoje propozycje! Musi wyglądać pięknie, bo będę druhną!

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Upięte fryzury wieczorowe na wesele

Upięte fryzury wieczorowe są piękne, ale nie wszystkim pasują ;) Wiele zależy od tego, jaki masz kształt twarzy. Mi osobiście najbardziej podobają się fryzury upięte z boku, jednak wiadomo - jak to fryzury wieczorowe, niestety nie za bardzo nadają się na co dzień...

Reklama

Napisał(a): gość -

Z tych które wkleiłaś ta druga fryzura jest bardzo ładna. Taka Typowo wieczorowa fryzura. Ale pewnie będziesz potrzebowała pomocy fryzjera przy jej wykonaniu. Niemniej jednak takie upięcia są przepiękne i bardzo modne w sezonie 2015 :)

Napisał(a): gość -

upięte fryzury wieczorowe nie zawsze wymagają pomocy fryzjera, ale bardzo często przydatna jest druga osoba, by wykonać upięcie. Jak masz sprawną kumpelę, to spokojnie w domu wykonasz upiętą fryzurę wieczorową na wesele :)

Reklama

Upięte fryzury wieczorowe na wesele, które wysłała amkaa są bardzo ładne. Myślę, że powinnaś się zdecydować na którąś z nich. W ogóle upięte fryzury wieczorowe to dobra opcja, po pierwsze ze względu na to, że włosy nie przeszkadzają Ci, nie martwisz się, że loki się rozprostują, a po drugie upięte fryzury wyglądają bardzo ładnie do sukienek. Nie zapomnij do takich upiętych fryzur wieczorowych dobrać odpowiednich kolczyków najlepiej wiszących!
Ja zawsze na wieczorowe wyjścia wybieram upięte fryzury!

Reklama

Napisał(a): ~malwina45 -

nie tak dawno temu byłam na ślubie kolezanki i nie wiedziałąm co zrobić z włosami, a że czasu już nie było na fryzjera zamówiłam w Europe Hair pasma włosów do przedłużania metodą clip in , sama sobie dobrze poradziłam. Efekt super, miałam ładne długie włosy, można je kręcić, prostowac więc ogarnęłam sobie ładną fryzurkę i gotowe. Dumna byłam sama z siebie https://europe-hair.com/

Napisał(a): ~Diana -

Piękne są te upięcia :) szczególnie to drugie z pierwszego posta. Miałam bardzo podobne ostatnio na weselu, ale nie każdy fryzjer potrafi tak uczesać. Ja dopiero trafiłam na takich w salonie Gnatyshyn na Ursynowie - jeśli któraś mieszka w Warszawie to warto się przejść.

Napisał(a): ~ktozycamnozyca -

Jestem zadowolona ze swojej fryzjerki z salonu www.salonfr.pl który w Opolu robi furorę, to naprawdę nowoczesne i sprawdzone miejsce gdzie przed wyborem fryzury na wesele pani przedstawiła mi kilka opcji, z których wybrałam ulubioną :)

Napisał(a): ~minulka -

Ja wolę takie luźne upięcia, albo ogólnie luźno rozpuszczone lekko pofalowane włosy. To wygląda świeżo i bardzo dziewczęco, a nie koki jak u starszych pań ;) Ja czeszę się zwykle na takie okazje sama. Mam fajną lokówko-suszarkę z babyliss, ma kilka nakładek do wyboru, więc daje spore pole do popisu, Mogę robić loki, fale, prostować włosy, unosić u nasady i to wszystko podczas suszenia włosów, więc 2 pieczenie na jednym ogniu ;)

Napisał(a): ~yetki -

Upięcia na całego, w rozpuszczonych jak zrobi ci się gorąco od tańca, to wszystko klapnie. Ja miałam na swój ślub fajna fryzurkę, upięta, ale luźno, trochę kucykowata, ale bardzo elegancka. Robiłam w salonie Pearls of Beauty w Lublinie, byłam najpierw na próbnej i strasznie mi się spodobało, do sukni idealnie, a na wielki dzień nie wiem jak, ale poczesali mnie jeszcze lepiej. Wytrzymało do rana, a raczej do następnego wieczora, bo na poprawiny nawet się nie poprawiałam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fryzury na wesele
  • fryzury na wesele 2016
  • fryzura na wesele
  • fryzury na wesele 2018
  • fryzury na wesele dugie wosy jako gosc
  • fryzury na wesele jako gosc
  • jak uczesa si na wesele koleanki
  • modne fryzury na wesele jako gosc 2016
  • upicia wosw 2018 na wesele
  • fajne fryzury dla dziewczyny na wesele jako go