3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +2
3 ppt ?

Uprzejmie proszę Administrację Forum o informację (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Uprzejmie proszę Administrację Forum o informację

Napisał(a): ~gość -

Proszę o udzielenie informacji, czy forumowicza Dobrawa1 jest adminką forum. Moje zapytanie wynika z faktu, że pani Dobrawa1 zachowuje się jak administrator forum. Jej zachowanie polega na informowaniu użytkowników o regulaminie pnkt. 4 i zakazie pisania z błędami stylistycznymi i ortograficznymi, oraz zakazie pisania z dużej litery. Użytkowniczka jest ciągle obecna w Dziale do Admina, pisze i donosi na forumowiczów o innych poglądach, niż katolickie. Myślę, że użytkownicy tego forum mają prawo wiedzieć, czy forumowiczka Dobrawa 1 jest adminką, czy nie?

INTERIA.PL

Re: Uprzejmie proszę Administrację Forum o informację

Napisał(a): Dobrawa1 -

Powtarzam po raz nty...nie jestem żadną adminką. Wczoraj użytkownik, dla spokoju ,nie wspomnę już jaki, wszystkie posty, tytuły wątków dużymi literami pisał. I tak cała pierwsza strona .Duże litery krzyk oznaczają. Przypomniałam mu pkt 4 regulaminu. Co w tym złego? I jak to się ma do posądzeń o bycie adminką?
Jednego użytkownika, o tego typu ataki na moją osobę podejrzewam. Chyba się nie mylę, ale tez walka z nim nie ma najmniejszego sensu. Pisanie z gościa i wielu nicków...daje mu tu pole do popisu. Mimo wszystko...zdrowia, zdrowia mu zyczę, jasności umysłu.

Re: Uprzejmie proszę Administrację Forum o informację

Napisał(a): Admminka -

Szanowny Forumowiczu,

nie, Dobrawa1 nie jest administratorem Forum. Regulamin Forum jest ogólnodostępny, a przypominanie innym Użytkownikom jego zapisów nie jest zarezerwowane jedynie dla Administratorów.

Pozdrawiam,
Admminka

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Uprzejmie proszę Administrację Forum o informację