107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń756
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +185
107 ppt ?

URODZIŁEM SIĘ PO TO, ABY ŻYĆ MOGŁY MOJE KWIATY... (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

URODZIŁEM SIĘ PO TO, ABY ŻYĆ MOGŁY MOJE KWIATY...

Napisał(a): waldiwlodawa -

Kochani, czas tak szybko płynie ....Dzisiaj zrobiłem sobie rachunek sumienia ...i wiecie co ?
Sądzę, że nie zmarnowałem minionych lat. Całe życie starałem się aby nikt prze zemnie nie płakał.
Starałem się pomagać innym, kochałem i kocham piękno tego świata. W każdym kwiatku, zwierzątku, człowieku, czy nawet kamieniu jest coś wspaniałego...należy tylko zbliżyć się do tego i wsłuchać się w ich mowę,spojrzeć w ich serce bo nawet głaz ma serce..., bo nawet ów głaz ma serce, tylko trzeba umieć je otworzyć dla innych...
Dzisiaj kończę następny rok mojej wędrówki po trudach tego świata.I wiecie co ????
Nie zmarnowałem minionych lat....
Jestem starszy o następny rok, ale duchem jestem nadal młodym, łaknącym szczęścia swojego i innych Szukając piękna nie miałem czasu się zestarzeć...
Jestem o rok starszy, ale nie stary ....moje serce i moja miłość do piękna czyni mnie młodym, czego Wam wszystkim życzę...
Przeżyjcie swoje życie tak aby niczego nie żałować i aby nikt przez Was nie zapłakał...

Dziękuję Wam, że jesteście....:))

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: URODZIŁEM SIĘ PO TO, ABY ŻYĆ MOGŁY MOJE KWIATY...

Napisał(a): Gość -

Chociaż dopiero niedawno "zostałem" poczęty na tym forum, zdążyłem już prześledzić posty
niektórych forumowiczów i z charakteru wypowiedzi zbudować obraz człowieka z krwi i kości.
Portret psychologiczny(brzmi trochę kryminalnie:/) Twojej osoby zasługuje na FORUMOWĄ NAGRODĘ NOBLA w kategorii "Żyj i pozwól żyć innym"
WIELKI SZACUN!!!!!!!!!!!!
Załączniki:

papadopulos Chociaż dopiero niedawno "zostałem" poczęty na tym forum, zdążyłem już prześledzić posty
niektórych forumowiczów i z charakteru wypowiedzi zbudować obraz człowieka z krwi i kości.
Portret psychologiczny(brzmi trochę kryminalnie:/) Twojej osoby zasługuje na FORUMOWĄ NAGRODĘ NOBLA w kategorii "Żyj i pozwól żyć innym"
WIELKI SZACUN!!!!!!!!!!!!Zdjęcie
Piękny i wymowny prezent w dniu moich urodzin, czy aby naprawdę na niego zasłużyłem ???
Serdeczne dzięki Papadopulos....:)))

Reklama

wiosna2 >>Witaj Waldi .czyżby dziń Twoich urodzin?:)W takim razie wszystkiego najlepszego no duzo zdrowia ,pięknych wrazen i spełnienia wszystkich marzeń..a od wiosenki:)))))))))))*Zdjęcie
Dzięki mój sprzymierzeńcu, dzięki Tobie kwitną moje róże....:)))
Upijam się wiosną....

Reklama

waldiwlodawa
papadopulos Chociaż dopiero niedawno "zostałem" poczęty na tym forum, zdążyłem już prześledzić posty
WIELKI SZACUN!!!!!!!!!!!!Zdjęcie
Piękny i wymowny prezent w dniu moich urodzin, czy aby naprawdę na niego zasłużyłem ???
Serdeczne dzięki Papadopulos....:)))
Twoje wypowiedzi na forum MÓWIĄ jakim jesteś człowiekiem, oczywiście nie wiem co piszesz z
perspektywy "gościa";)))
STU LAT ŻYCIA!!! I nie zapomnij zarażać innych swoim podejściem, do otaczającej nas rzeczywistości:)))

Reklama

Eliza W zdrowym ciele zdrowy duch:)))) Podązaj dalej tą samą drogą:)))) Najlepszego Walduś , obfitosci ,przy stole wielu gosci:)))***Zdjęcie
Dziękuję Pięknie ...:)))***
Czy te Tulipany naprawdę się do mnie przytulą ???

Tulipan....:)))

Załączniki:

misza55 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spełnienia marzeń :))
Zdjęcie
Dziękuję Misza....:)))
Szkoda, że tak mało z wami ostatnio przebywałem...Dużo straciłem, ale obiecuję poprawę...
Muszę się śpieszyć żyć pięknie, bo czas mnie goni....:)))

Napisał(a): misza55 -

waldiwlodawa
Dziękuję Misza....:)))
Szkoda, że tak mało z wami ostatnio przebywałem...Dużo straciłem, ale obiecuję poprawę...
Muszę się śpieszyć żyć pięknie, bo czas mnie goni....:)))
Każdego czas goni, nie jesteś w tym odosobniony :)))
Każdy tu przebywa tyle na ile jemu ten goniący czas pozwala :))

Junani pięknie napisane :))
nie wiem, czy składać życzenia, bo najważniejsze przecież masz, więc czegóż można życzyć??
żeby Twoje kwiaty kwitły długo i pięknie :))
pozdrawiam serdecznie :))
Dziękuję kwitnąco ...:)))

Wszystkiego co najlepsze :) Też kocham kwiaty, czekam i czekam kiedy będę mogła zapełnić nimi mój mały balkonik. Oddała bym wiele za domek z ogródkiem:) i ciszę gdy otworzę okno, marzenia....oh marzenia....

majowa Wszystkiego co najlepsze :) Też kocham kwiaty, czekam i czekam kiedy będę mogła zapełnić nimi mój mały balkonik. Oddała bym wiele za domek z ogródkiem:) i ciszę gdy otworzę okno, marzenia....oh marzenia....
Dziękuję Ci Majowa, Tobie też życzę aby Twoje marzenia się spełniły i jak otworzysz okno niech Twój ogródek pachnie kwiatami i Majem...:)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: URODZIŁEM SIĘ PO TO, ABY ŻYĆ MOGŁY MOJE KWIATY...