85
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń644
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +1
85 ppt ?

usługi księgowe (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

usługi księgowe

Napisał(a): Gość -

Zastanawiam się nad zainwestowaniem w usługi księgowe. Sama nie mam już czasu się tym zajmować, a papierkowej roboty coraz więcej. Proszę o garść informacji od osób które korzystają z takich usług:
czy umowa podpisywana jest na określony okres , czy korzystam z usług księgowego kiedy potrzebuję – jak to przeważnie wygląda?
Jakie są średnie miesięczne stawki w Warszawie za tego typu usługi – chodzi głównie o prowadzenie księgi przychodów.
Jeśli znacie kogoś dobrego to polećcie.
Dziękuję za informacje.
INTERIA.PL

Re: usługi księgowe

Sama niedawno miałam podobny dylemat. Wg mnie warto zainwestować w dobrego księgowego, celowo użyłam słowa "dobrego". Jest to spora oszczędność czasu a przede wszystkim nerwów. co do kosztów w Warszawie to wiem, że za ok 200 zł miesięcznie można powierzyć księgi specjalistom, nie jest to więc duża kwota , a zainwestowanie jej z pewnością Ci się opłaci. Dobre biura są ubezpieczone więc nie poniesiesz konsekwencji ich pomyłki. Dane raczej nie wyciekną , a jeśli sie tego boisz to podpisujesz stosowną umowę z księgowym i jesteś chroniony. Ostatnio mi na tym forum polecano biuro Partner właśnie z wawy - jak jesteś zainteresowany poszukaj sobie tego tematu.

No taka księgowość przez internet to świetna sprawa. Wygląda to tak: poprzez specjalny system komunikuję się z biurem , przez ten system wysyłasz dokumenty i masz różne statystyki podane: płacone kwoty podatki, wyniki finansowe itd. możesz sobie do tego zajrzeć kiedy chcesz , zadać pytanie itp. Jest to dosyć wygodne w obsłudze , na początku może sprawić trochę trudności ale potem jest ok. Przypuszczam że w innych firmach wygląda to podobnie. Podsumowując: usługa jak najbardziej godna uwagi , wg mnie takie rozszerzenie klasycznej księgowości, polecam. Ja korzystam właśnie z takich usług przez biuro Partnersc.com o którym pisałem wcześniej. Jak byś miała jeszcze jakieś pytania to pisz.

Reklama

Także mogę polecić wspomniane tu biuro Partner z Warszawy. Współpracujemy już ok roku i nie mam zastrzeżeń do ich pracy a cenowo są bardzo dobrzy. Z tego co wiem posiadają usługę księgowości przez internet, jednak nie korzystam więc nie będę się wypowiadał na ten temat.
pozdrawiam KP

Mam podobny problem i cieszę się , że trafiłam na to forum, bo ciekawie tu piszecie. Zainteresowały mnie te programy – oba wydają się ciekawe, jestem skłonna spróbować. Przejrzałam na razie obie strony i na plus jest chyba na razie szybka faktura.pl , jakoś bardziej mnie przekonała chyba ze względu na bardziej czytelne info na stronie , ale jeszcze pomyślę i przejrzę oba jeszcze raz. A czy ten program Partner można sobie jakoś sprawdzić tak jak szybkąfakture tak za darmo? - bo nie znalazłam na ich stronie nic takiego, a to byłoby pomocne

Reklama

Ja tez pracuje na programie szybkafaktura.pl i sobie to chwalę. Pracuję z nim od początku działalności i do tej pory za darmo, bo korzystam z promocji - zakładałem konto firmowe w Lukas Bank i dostałem propozycje darmowego korzystania z tego programu. Najpierw podszedłem do tego ostrożnie ale w końcu jak darmocha, to skorzystałem i nie narzekam

Reklama

Jak to już kiedyś wspomniał, plusem zatrudnienia zewnętrznej firmy jest przeniesienie odpowiedzialności na nią, w razie wykrycia błędów. Poza tym masz dostęp do kilku lub kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin rachunkowości.
Teraz coraz więcej osób i firm decyduje się na taką formę współpracy.

Na krakowskim forum polecają tamtejsze biura rachunkowe, zobacz http://forum-krakow.pl/krakow-dobre-biuro-rachunkowe-ksiegowa-t337-15.html#p3702 .
A przy okazji pamietacie, że dziś mamy dzień księgowego? Jeśli umknęło to przypominam, żeby wysłać chociaż życzenia, najlepiej i najszybciej przez stronkę stworzoną specjalnie na tę okoliczność www.dzien-ksiegowego.pl . Doceńmy bardziej niż zwykle pracę księgowego - kilka miłych słów nic nas nie kosztuje :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: usługi księgowe