Komentarze (261)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Jola -

Co się tak wszyscy do tego węgla przyczepili, rozejrzyjcie się wokół a nie tylko na koniec własnego nosa, wystarczy przeliczyć ile w Polsce mieszka ludzi i ile jest aut na drogach , to co, to nie kopci nie zatruwa środowiska . Do XX wieku funkcjonowały huty,kopalnie i inne zakłady pracy do których, pracowników dowoziły przewozy,tylko nie liczni posiadali auta i nie było smogu takiego jak teraz .Ale w tamtych czasach nie jeździło po naszych drogach tyle aut. Pozamykano zakłady ,pracy wyzbyto się wszystkiego bo przecież nic się u nas nie opłaca najlepiej wszystko sprowadzać z zagranicy . Ciekawe na co powołają się następnym razem w sprawie smogu!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): zigi -

Tylko PiS-owska patologia z Polski B ogrzewa domy węglem. Normalni ludzie mają albo POmpę ciepła, albo po prostu gaz. Wobec powyższego nie ma co liczyć na jakakolwiek poprawę jakości powietrza. Dla rządzących ważniejszy jest jeden grzejący się niż 100 przez niego podtrutych.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): stepford -

węgiel jest OK ale tylko w elektrowniach i ciepłowniach w prywatnym obrocie musi zostac zakazany
Odpowiedzi (7)
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Polis -

Budowa elekrowni atomowej a najlepiej 3 i ogrzewanie na prąd połowę tańsze Tak było we Francji 15 lat temu.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): jaga staniszkis -

NIC DZIWNEGO ZE POLAKÓW NIE STAĆ NA LEPSZY WĘGIEL.WEDŁUG FRANCUSKIEGO EKONOMISTY THOMASA PIKETTY EUROPA WSCHODNIA JEST KOLONIĄ ZACHODU.PRZEZ 25 LAT ZACHODNI KRWIOPIJCY OKRADALI POLSKĘ Z PRACY I KAPITAŁU TWIERDZĄC ŻE KAPITAŁ NIE MA NARODOWOŚCI.DO SPÓŁKI ZE STYROPIANOWYMI LIBERAŁAMI ZLIKWIDOWALI PRZEMYSŁ I ZADŁUŻYLI NASZ KRAJ NA BILION DOLARÓW.ICH POLITYKĘ CHCĄ KONTYNUOWAĆ PO,KOD I NOWOCZESNA PUSZCZAJĄC POLAKÓW W SKARPETKACH.
Odpowiedzi (13)

Napisał(a): roman -

a ja zrobiłem próbę i szok przez miesiąc paliłem gazem z butli 11 kg po miesiącu zmiana dysz i gaz z rur .Szok o1/3 z rur spaliłem więcej a tyle i tak samo gotowaliśmy
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): wonzpisem -

mam centralne ogrzewanie z sieci miejskiej /patriotyczne, narodowe, opalane polskim węglem/ i płacę 2-3 razy więcej niż koledzy którzy ogrzewają "najdroższym" na świecie ruskim gazem. czy jakiś polityk pisbolszewii wstawi się za mną.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Chris -

Paliłem ekogroszkiem przez 4 lata ale na szczęście ten okres już za mną. Od czasu kiedy pojawiła się możliwość ogrzewania domu gazem od razu przerobiłem instalacje w domu.
Nic nie miałem do ekogroszku z wyjątkiem strasznego brudu po czyszczeniu pieca i uzupełnianiu pojemnika zsypowego, przy gazie kotłownia wygląda jak sala operacyjna :)
Polecam każdemu kto ma szansę i go stać zamienić piec węglowy na gazowy.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz