64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń997
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
64 ppt ?

usuwanie tatuażu efekty (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

usuwanie tatuażu efekty

Napisał(a): ~Tatuaz -

Mam pewien tatuaż, który chciałabym usunąć, ale czytałam kiedyś, że usuwanie tatuażu laserem jest bolesne i nie przynosi najlepszych efektów. To prawda? Jestem w stanie usunąć ten tatuaz tak, żeby nie było po nim śladu? Czy może lepiej usunąć ten tatuaż zakrywajac go innym? Czy laserowe usuwanie tatuażu jest efektywne i pozwala na całkowicie usunięcie niechcianego tatuażu, czy może pozostają ślady lub blizny po usunietym tatuażu?
INTERIA.PL

Re: usuwanie tatuażu efekty

Napisał(a): Gość -

Ojj chyba nie usuniesz tatuażu e całości. Laserowe usuwanie tatuażu jest na lepszym poziomie niż kiedyś, ale wciąż nie są to moim zdaniem efekty zadowalające... Już lepiej moim zdaniem zrobić cover up i zakryć stary, niechciany tatuaż nowym, pięknym wzorem :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

moja siostra usuwała tatuaż w Wawie w Klinice Mariacki, fakt że bolało, bo tusz pod skórą rozbjany jest na mniejsze cząsteczki po to, żeby organizm szybciej mógł pozbyć się "ciała obcego". Ale efekt jest, Aśka jest zadowolona

Też mam na koncie błąd młodości w postaci testów znajomej na "żywym organizmie". Ale na szczęście pozbyłem się tego, co miało symbolizować gołębia w klinice Miracki w Warszawie, świetni fachowcy :)

Reklama

Ja usuwałam nieudany tatuaż (z czasów szaleńczej młodości) laserem RevLite w klinice dr. Krajewskiego przy metrze Wilanowska. Wszystko było ok. Ja miałam mały tatuaż. Przy niewielkich rozmiarach tatuażu, wystarcza w sumie chłodny nawiew powietrza, przy dużych rozmiarach – zabieg robi się partiami w tygodniowych odstępach czasu, stosując ponadto znieczulenie miejscowe.no i wtedy to już się stosuje znieczulenie miejscowe.

Ja jestem zadowolona z usuniętego tatuażu, wiadomo jakieś tam blizny zostały, ale nie, aż tak dużo jak myślałam. Robienie tatuażu mniej bolało chyba niż jego usuwanie. Dlatego polecam użyć kremu znieczulającego, który można kupić na stronie internetowej http://www.na(...)rost.pl jest najtaniej i szybko przychodzi. Wystarczy posmarować a on znieczuli skórę i nie musisz obawiać się żadnego bólu ;) polecam skorzystać, nadaje się też do zwalczania innych bólów.

jest bolesne to trzeba powiedzieć, bo to laser, każdy tego typu zabieg po prostu boli, możesz poprosić o nawiew zimnego powietrza albo cos w tym stylu, ale generalnie z tego co wiem (mój mąż miał taki zabieg) to da się wytrzymać, w końcu facet to facet :) przecierpi trochę :) ja miałam wielokrotnie inne zabiegi laserowe i dałam rade a tez były bolesne :) z naszych doswiadczeń moge powiedzieć że chyba najlepszym specjalistą w tym zakresie jest dr Maciej Krajewski

dla osób , które sa z Warszawy polecam klinikę Miracki . Jest to na prawde bardzo dobe miejsce do tego typu zabiegów .Poza tum nie wiem jak winych klinikach , ale dr Miracki posiada laser picosure , dzięki któremu laserowe usuwanie nie jest az tak bolesne . Poza tym laser ten radzi sobie dobrze z tatuażami kolorowymi

gość Ja usuwałam nieudany tatuaż (z czasów szaleńczej młodości) laserem RevLite w klinice dr. Krajewskiego przy metrze Wilanowska. Wszystko było ok. Ja miałam mały tatuaż. Przy niewielkich rozmiarach tatuażu, wystarcza w sumie chłodny nawiew powietrza, przy dużych rozmiarach – zabieg robi się partiami w tygodniowych odstępach czasu, stosując ponadto znieczulenie miejscowe.
No właśnie ja też chciałabym usunąć stary tatuaż, rozmył się po latach i wygląda nieestetycznie.. Czy to bardzo boli? Widzę, że napisałaś że jest znieczulenie miejscowe, ale tak na serio - da sie wytrzymać? Jesteś zadowolona? Warto iśc do tej kliniki dr. Krajowskiego?

Ja usunęłam pigmentacje brwi. Zapłaciłam kupe pienięzy a i tak makijaż zrobiony był dramatycznie jeszcze pani się upierała że tak powinno być. Musiałam usunąć... Zdecydowałam sie na laserowe usunięcie w klinice miracki i znowu musiałam zapłacić... Także zastanówcie się 2 3 a nawet 10 razy przed zrobieniem tatuażu lub makijażu permanentnego!
« Wróć do tematów
Do góry strony: usuwanie tatuażu efekty