64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
64 ppt ?

usuwanie tatuażu efekty (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: usuwanie tatuażu efekty

Napisał(a): ~BailaMorena -

Hej . ja tez usuwałam tatuaż w klinice miracki w Warszawie . I powiemszczerze ,ze jest to chyba jedyna klinika która ma tak dobry laser, i nie ma żadnych blizn po nim . Ani nie odczuwa się bólu . Poza tym jest też taka sprawa ,ze laser picosure który jest usuwany do usuwania tatuazu , jest stosowany do usuwania blizn potrądzikowych . Więc jakim cudem moga byc blizny ? wgl ich nie ma .

Reklama

Napisał(a): ~Birełka -

Ja usuwałam tatuaż (zaszalałam jak miałam 18 lat, a po latach przestał mi sie podobać) laserowo, w klinice krajewski. No niestety, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale efekty są. Następnym razem kilka razy sie zastanowię, zanim zrobię sobie tatuaż...

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~rajka -

tatianka8888 wszystko zalezy gdzie usuwasz tatuaż , czy to jest w dobrej klinice , jakim masz laserem . ja byłam usuwać tatuaż w klinci miracki , a maja tutaj na prawde dobry laser picosure , który radzi sobie nawet z kolorowymi tatuazami . I co ważne , laser nie pozostawia blizn
owszem, zależy gdzie się robi. Ale z tego co się orientuję to w Klinice Miracki na pewno nie zrobią żle. Zresztą byłam u nich na paru zabiegach i nie mam co narzekać!
« Wróć do tematów
Do góry strony: usuwanie tatuażu efekty