64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
64 ppt ?

usuwanie tatuażu efekty (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: usuwanie tatuażu efekty

Napisał(a): ~Weronika -

No na pewno zabieg do przyjemnych nie należy, ale za błędy młodości trzeba płacić. Ja musiałam swój tatuaż usunąć, bo bardzo przeszkadzał mi w pracy. Był w widocznym miejscu i przez rok starałam się go zakrywać. W końcu udałam się do dr Magdaleny Zakrzewskiej z Kliniki Zakrzewscy i tam usunęłam swój tatuaż. Teraz nie ma po nim żadnego śladu więc polecam.

Reklama

Napisał(a): ~marcelina11 -

Owszem, ja usuwałam kolory w klinice Krajewskiego i byłam bardzo zadowolona, nie bolało, doktor ma super podejście do pacjenta, bo stresowałam się czy się usunie do końca i jak się okazało zeszło super wszystko. Polecam :)

Reklama

Napisał(a): ~grazyna2 -

~marcelina11 Owszem, ja usuwałam kolory w klinice Krajewskiego i byłam bardzo zadowolona, nie bolało, doktor ma super podejście do pacjenta, bo stresowałam się czy się usunie do końca i jak się okazało zeszło super wszystko. Polecam :)
Ja też usuwałam tatuaż w klinice Krajewski, laserem Picosure. Mój tatuaż nie był bardzo mały i był kolorowy, i trochę się bałam, że zostaną ślady, ale wyszło fajnie i po kilku zabiegach już widziałam efekt :)

Reklama

Napisał(a): ~Malwina -

Mam już zabliźniały tatuaż i nie ładnie też wygląda postanowiłam go usunać i znalazłam fajną klinikę gdzie jestem w trakcie usuwania tatuażu i bardzo dobrze się pigmenty wywa-bia ni pozostawiając śladu. Zabieg robię w art derma clinic, mają tam bardzo dobrą kadrę specjalistów

Napisał(a): gość -

Witam.Moje szkaradztwo jest na ramieniu. Ma około 12 cm2,jest całe czarne i ma 22 lata. Usuwam w Toruniu w salonie Bodyfikacje. Widzę różnicę itp,ale...jestem po 10 zbiegach (rok) i nadal jest ze mną :( Ile Wam zajęło całkowite pozbycie się tatuażu? bo tracę nadzieję

Napisał(a): ~GosiaBaran -

Żeby całkowicie usunąć tatuaż musisz wybrać się na parę sesji. Zgadzam się z tym, że ważne jest to żeby trafić w dobre ręce. Ja usuwałam niewielki tatuaż w Madame Art w Poznaniuhttps://www.m(...)eart.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie ma śladu po tatuażu i nie ma też żadnych blizn ani przebarwień
« Wróć do tematów
Do góry strony: usuwanie tatuażu efekty