Odpowiadasz na:
usuwanie tatuażu efekty

~Tatuaz
Temat dodał(a):
~Tatuaz -
Mam pewien tatuaż, który chciałabym usunąć, ale czytałam kiedyś, że usuwanie tatuażu laserem jest bolesne i nie przynosi najlepszych efektów. To prawda? Jestem w stanie usunąć ten tatuaz tak, żeby nie było po nim śladu? Czy może lepiej usunąć ten tatuaż zakrywajac go innym? Czy laserowe usuwanie tatuażu jest efektywne i pozwala na całkowicie usunięcie niechcianego tatuażu, czy może pozostają ślady lub blizny po usunietym tatuażu?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: usuwanie tatuażu efekty

Napisał(a): ~Kasia87 -

Mój błąd młodości zniknął bez śladu chociaż nie powiem że bezboleśnie u dr Boligłowy. Opcje są :) i można skutecznie pozbyć się problemu. Occzywiście nie małe znaczenie ma wielkość ozdoby...

Reklama

Napisał(a): ~Grzegorz -

Robiłem usuwanie tatuażu u dr Pabiańczyka i potrzebne było kilka sesji, ale efekty są super

Napisał(a): ~Hanka -

Miałam pamiątkę po byłym, którą musiałam usunąć w czym pomógł mi dr Boligłowa - naprawdę śladu nie ma! Polecam

Reklama