68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +82
68 ppt ?

“Uwaga ksiądz” - znaki ostrzegawcze przed jednym z toruńskich kościołów (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

“Uwaga ksiądz” - znaki ostrzegawcze przed jednym z toruńskich kościołów

Napisał(a): ~benia -

Przed kościołem, w których dochodziło do przypadków molestowania, został postawiony znak ostrzegawczy “Uwaga ksiądz”. Na Instagramowym profilu Toruńskiego Strajku Kobiet pojawiło się zdjęcie znaku, na którym widnieje postać duchownego goniącego dzieci. Nie wiadomo kto stoi za tą “akcją”.
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego i Świętej Faustyny znalazła się na interaktywnej mapie pedofilii w polskim Kościele. W 2010 roku mówiono tam o sprawie dotyczącej molestowania gimnazjalistek przez księdza.
O samym umieszczeniu znaków pisał m.in. Polska times

INTERIA.PL

Reklama

Re: “Uwaga ksiądz” - znaki ostrzegawcze przed jednym z toruńskich kościołów

Napisał(a): ~hmmm -

A biorąc pod uwagę, że Irlandia to nawet nie ma 5 mln ludności, a Polska prawie 38 mln, to siłą rzeczy skala zupełnie inna, przerażające? Pedofile wszędzie są, ale "na widelcu", ciężko się ukryć..................a sutanna to przecież szacunek, ochrona zwierzchników, środowiska i boska! No bo ksiądz przecież musiał mieć powołanie, z Bogiem się koleguje, święty człowiek :-( A przecież to zwykłe chłopaki po zawodówce i mnóstwo przebierańców, dla właśnie tej bezkarności i dla kasy.

Reklama

Napisał(a): ~ja123 -

~chichot Czyżby u wiernych nastąpił nagły przyrost szarych komórek ?? To by świadczyło, że Bóg istnieje i chce robić porządki "na gospodarstwie".
O ty biedny człowieczku. To że jest bród w kościele wiadomo, ale nie większy niż w innych instytucjach. Twoja sprawa co zrobisz ze swoim życiem skoro (tak przypuszczam) nie iwrzysz w życie po śmierci.

Reklama

Napisał(a): ~ja123 -

~ja123
~chichot Czyżby u wiernych nastąpił nagły przyrost szarych komórek ?? To by świadczyło, że Bóg istnieje i chce robić porządki "na gospodarstwie".
O ty biedny człowieczku. To że jest bród w kościele wiadomo, ale nie większy niż w innych instytucjach. Twoja sprawa co zrobisz ze swoim życiem skoro (tak przypuszczam) nie iwrzysz w życie po śmierci.
EDITH - BRUD - bład ortograficzny. poprawiam

Napisał(a): ~jaok -

Wy miernoty intelektualne, A co z lekarzami pedofilami z politykami pedofilami z reżyserami i ktorami pedofilami. Motłoch zmanipulowany szczeka ....ale nic nie uszczeka . co dziwicie sie ż3 dzik jest w lesie kretyni. Każdy wie że problem pedofili istnieje nie tylko w kk. Co z innym profesjami , kiedy będą znaki???

Napisał(a): ~jaja jak berety -

~ja123
Inne instytucje nie bronią swoich zboczeńców "bogaty człowieku" I to jest ten prawdziwy skandal.[b][/b]

Napisał(a): ~bhgj -

~jaja jak berety
~ja123
Inne instytucje nie bronią swoich zboczeńców "bogaty człowieku" I to jest ten prawdziwy skandal.[b][/b]
Bywa, że bronią i ukrywają i gorsze rzeczy...

Napisał(a): ~asx -

~hmmm A biorąc pod uwagę, że Irlandia to nawet nie ma 5 mln ludności, a Polska prawie 38 mln, to siłą rzeczy skala zupełnie inna, przerażające? Pedofile wszędzie są, ale "na widelcu", ciężko się ukryć..................a sutanna to przecież szacunek, ochrona zwierzchników, środowiska i boska! No bo ksiądz przecież musiał mieć powołanie, z Bogiem się koleguje, święty człowiek :-( A przecież to zwykłe chłopaki po zawodówce i mnóstwo przebierańców, dla właśnie tej bezkarności i dla kasy.
Z tą zawodówką to poszedłeś po bandzie, z tego co wiem to muszą mieć ukończone studia (seminarium duchowne). Pewnie sam jesteś malutki i lubisz dokopać innym by się dowartościować. Ja jednak bym nie uogólniał, myślę że większość księży jest uczciwa ale jak wśród wszystkich, są też czarne owce które robią tyle zła.

Napisał(a): stiffnecked -

~żenada A co z pedofilami z innych kręgów społeczeństwa ??? Niektórzy mają jakąś obsesję na punkcie kościoła . . .
Widac, ze dla wielu to zbyt trudny temat . . .
« Wróć do tematów
Do góry strony: “Uwaga ksiądz” - znaki ostrzegawcze przed jednym z toruńskich kościołów