1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi834
  • Ocen na +2
1 tys. ppt ?

Uwagi o Spółdzielni Mieszkaniowej "Łobzów" w Krakowie (835)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Uwagi o Spółdzielni Mieszkaniowej "Łobzów" w Krakowie

Napisał(a): Gość -

gość

WOW !!! Panuj nam WODZU !!!
no i na co komu potrzebne te nędzne uszczypliwości ...a ty znasz te wszystkie protokoły ?..... a tak w ogóle to wstydzisz się pod tym podpisać tchórzu ?

mgr Paweł Zastawniak
INTERIA.PL

K O M U N I K A T

Szanowni Państwo !

Muszę pochwalić Zarząd . Na bramie bloku przy ul. Wójtowskiej 7 przeczytałem przed chwilą ogłoszenie , które dotyczy udostępniania materiałów na Walne Zgromadzenie oraz protokołu lustracji . Dostęp do tych dokumentów zapewniony jest na kilka sposobów i albo nieodpłatnie albo za rozsądną cenę ( w przypadku zamówienia protokołu lustracji w wersji papierowej ) .
Sprawdziłem , że szczegółowa informacja w tym zakresie została także umieszczona na stronie internetowej Spółdzielni . Taki sposób postępowania bardzo mi się podoba i oceniam to bardzo pozytywnie .

Panie Prezesie !

Myślę , że poszedł Pan we właściwym kierunku . Proszę to kontynuować , a zobaczy Pan , że będzie to dobre dla Spółdzielni a przy okazji zyska Pan szacunek członków . Swary nie leżą w niczyim interesie .

A P E L

Szanowni Państwo !

Materiały na Walne Zgromadzenie dostępne są od jutra . Nic nie kosztują . Weźcie i przeczytajcie .
Aby Walne Zgromadzenie przebiegało szybko i sprawnie to trzeba , aby jego uczestnicy byli przygotowani do debaty .

z poważaniem

Paweł Zastawniak

Napisał(a): gość -

Ten co się wyrwał z cytatem , jest chyba z gatunku osobników którym się mylą
peryferia z perypetiami!
Człowieku ! Apeluję do Ciebie, przeczytaj te wszystkie posty p.Pawła to się
wreszcie dowiesz prawdy, która bez tego jego uporu i wysiłku byłaby Ci nieznana !
Sorry! Nie wytrzymałem !

Obserwator

Reklama

Po drugie to zauważyliśmy , że na tym forum pojawiają się całe stada skunksów

My tacy nie jesteśmy to się ujawnimy na Walnym Zgromadzeniu .

Sąsiedzi

Pat i Mat

ps. Te koszmarne błędy w naszym wczorajszym wpisie zrobił Pat. Ja takich byków nie robię :))))))))) Mat
Załączniki:

Reklama

cytat : " Człowieku ! Apeluję do Ciebie, przeczytaj te wszystkie posty p.Pawła to się
wreszcie dowiesz prawdy, która bez tego jego uporu i wysiłku byłaby Ci nieznana !
Sorry! Nie wytrzymałem ! "

Obserwator

" Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda ! ”

ks. Józef Tischner

F. U.

gość Sąsiedzie - Sarkasto!

Zamiast pisać o ekskrementach, podejmij na forum merytoryczną dyskusję.
Konkretnie: strona, wpis z dnia …, temat, z którym polemizujesz.
Podaj swoje argumenty, zacytuj właściwe dokumenty, zamieść podstawę prawną, itd.

Pozdrawiam

Gość - X
to post z 24 maja ..... czyli dalej nic się nie zmieniło i chętnych do dyskusji brakuje ?....... to wy się tak bardzo boicie ?

Reklama

L U S T R A C J A I Z A M I A T A N I E P O D D Y W A N

Szanowni Państwo !

Całego protokołu lustracji jeszcze nie przeczytałem ale miałem się za to okazję zapoznać z jej najważniejszymi wynikami oraz wnioskami polustracyjnymi .

Bardzo ucieszyła mnie wiadomość , że wskaźniki ekonomiczne świadczą o dobrej sytuacji finansowej Spółdzielni i braku zagrożeń dla jej działalności . Z tego punktu widzenia Zarządowi można pogratulować i tego właśnie się spodziewałem i oczekiwałem . Pochwał jest zresztą więcej.
Nie oznacza to , że wszystko jest super . Z wniosków polustracyjnych wynika, że mamy też sporo do zrobienia i poprawienia .

Poczułem się jednak rozczarowany stwierdzeniem, iż "w trakcie lustracji Związek Rewizyjny otrzymał , bezpośrednio jak i za pośrednictwem lustratora , szereg wystąpień członków Spółdzielni o charakterze skarg na jej działalność . Przeprowadzenie badań umożliwiających zajęcie stanowiska w każdej ze spraw poruszonych w tych skargach było niewykonalne w ramach czasowych niniejszej lustracji , ustalonych w umowie między Spółdzielnią a Związkiem Rewizyjnym . W naszej ocenie szereg kwestii poruszonych w nadesłanych skargach ma istotny ciężar gatunkowy i nie powinny one pozostać bez wnikliwego zbadania. Podjęcie decyzji w tej sprawie należy do kompetencji Rady Nadzorczej …. ”.

Szanowni Państwo !

Na str. 34 ( u dołu ) znajdziecie mój list do Rady Nadzorczej z dnia 14 kwietnia b.r. Prosiłem w nim właśnie, aby Rada podjęła decyzję o zleceniu lustracji kilku istotnych zagadnień, o których pisałam do lustratora ale także na tym forum . Miałem nadzieję, że niezależny biegły zbada te problemy i będzie można ocenić , czy moje spostrzeżenia są trafne czy też jestem czepialskim pieniaczem ( jak ktoś tam kiedyś napisał ) . Z posiadanej przeze mnie wiedzy wynika, że Rada Nadzorcza ( a przynajmniej jej część ) wolała widocznie nie ryzykować i takiej decyzji nie podjęła.
No cóż … nie ukrywam , że część moich krytycznych uwag dotyczyła nieprawidłowego działania Rady . Faktycznie może lepiej było tego nie wyjaśniać . Lepsza jest przecież „tys prawda” .

serdecznie pozdrawiam

Paweł Zastawniak

gość K O M U N I K A T !!!!!!! !!!!!!! !!!!!!!

Informujemy, że w intencji członków i mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Łobzów” odprawione zostaną Msze św. w niżej podanych terminach:

1. W niedzielę, 9 czerwca 2013 r. o godz. 12.00 w parafii pw. bł. Anieli Salawy, przy Alei Kijowskiej 29, w Krakowie,

2. W piątek, 21 czerwca 2013 r. o godz. 18.00 w parafii pw. bł. Anieli Salawy, przy Alei Kijowskiej 29, w Krakowie,

3. W piątek, 21 czerwca 2013 r. o godz. 18.00 w parafii pw. św. Szczepana, przy ul. Henryka Sienkiewicza 19, w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy.
Ponieważ wielu członków Naszej Spółdzielni nie ma dostępu do internetu , to zwracam się do Państwa Forumowiczów z gorącą prośbą o przekazanie powyższej informacji sąsiadom.

wasta4

Bardzo ucieszyła mnie wiadomość , że wskaźniki ekonomiczne świadczą o dobrej sytuacji finansowej Spółdzielni i braku zagrożeń dla jej działalności .

Paweł Zastawniak
Mnie ta wiadomość też bardzo cieszy, ale nie rozumiem , jak to jest , że podczas lustracji nie wyjaśniono skarg mieszkańców . Ja się za bardzo na tym nie znam i może mi to ktoś wyjaśni .
No bo jeśli lustracja jest ustawową i najważniejszą kontrolą spółdzielni i takich spraw się nie wyjaśnia to kto to ma wyjaśnić . Mieszkaniec skarży się na radę nadzorczą, a to rada ma decydować, czy tą sprawą ma się zająć lustrator ?

Nowy Czytelnik

wasta4

Muszę pochwalić Zarząd . Na bramie bloku przy ul. Wójtowskiej 7 przeczytałem przed chwilą ogłoszenie , które dotyczy udostępniania materiałów na Walne Zgromadzenie oraz protokołu lustracji . Dostęp do tych dokumentów zapewniony jest na kilka sposobów i albo nieodpłatnie albo za rozsądną cenę ( w przypadku zamówienia protokołu lustracji w wersji papierowej ) .

Paweł Zastawniak
Z tymi pochwałami toś pan panie Pawle przesadził . W normalnych spółdzielniach to takie dokumenty są na ich stronach internetowych . U nas pewnie chcą wiedzieć, kto pobrał .
Z tego to tylko sekretarka będzie miała dodatkową robotę, a my niepotrzebne chodzenie do spółdzielni .

stały czytelnik

Nawet nie czytając protokołu z lustracji gołym okiem widać, jak potraktowała rada
nadzorcza pytania i skargi członków spółdzielni. Po prostu mają nas w d.....ie.
Lustrator i Związek Rewizyjny zrobili unik, bo rada nie zleciła tych tematów.
Ciekawe za co 13 tys. złotych zapłaciliśmy ?

Obserwator
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sm lobzow
  • SM obzw
  • spdzielnia mieszkaniowa obzw
  • spdzielnia obzw
  • SM obzw w Krakowie
  • sm obzw identyfikator
  • SM KRAKUS
  • pawe zastawniak krakw
  • program oszczędnościowy spółdzielni mieszkaniowej
  • problem ze spółdzielnią mieszkaniową
  • kto uchwala regulamin parkingowy w spółdzielni?
  • s m łobzów
  • jaki paragraf mi zezwala zapytac zarabia prezes spółdzielni mieszkaniowej
  • zarobki w spoldzielni mieszkaniowej krakw
  • uwagi o sm obzw
Do góry strony: Uwagi o Spółdzielni Mieszkaniowej "Łobzów" w Krakowie